Шановні працівники будівельної галузі, Марківськоі громади!

Щиро вітаю Вас з професійним святом! Професія, яку ви обрали - дуже складна, але водночас і надзвичайно важлива, адже будівельна галузь є одним із головних показників розвитку і стабільності економіки. День будівельника - професійне свято не тільки будівельників, але й усіх хто пов'язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці оновленими та комфортними. Бажаю всім вам, шановні працівники та ветерани будівельної галузі, успіхів і натхнення, благополуччя і родинного тепла. Нехай ваша наполеглива праця приносить вам радість і достаток під мирним небом.

08:18 08.08.2021

Репортаж з відкритого турніру серед дитячих команд, присвяченого пам'яті легенди Марківського футболу Білика С. О.

5-6 серпня завжди гостинний ФСК «Нива» приймав юних спортсменів в рамках відкритого турніру серед дитячих команд, присвяченого пам'яті легенди Марківського футболу Білика С. О. Заявки до участі подали п’ять команд, три з яких представляли різні райони Марківки? команда Бондарівка-Курячівка й Кризьке. Протягом двох днів на зеленому полі тривали запеклі футбольні баталії, які врешті визначили переможців турніру. До останньої краплі поту хлопчаки з усіх команд намагалися вибороти кубок переможця. Але в такій грі завжди є переможці та переможені.

22:15 06.08.2021

Представники громад Луганщини взяли участь у XVI Українському Муніципальному Форумі.

З 27 по 29 липня у Одесі відбувається XVI Український муніципальний форум, який проводиться в рамках багаторічної традиції Асоціації міст України збирати прихильників муніципального руху для обговорення нагальних питань розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, децентралізації, відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад, енергозбереження та реформування ЖКГ тощо.

16:11 06.08.2021

До відома страхувальників: оформлення заяви-розрахунку з е-лікарняними

Заява-розрахунок для отримання матеріального забезпечення застрахованим особам за е-лікарняними оформлюється страхувальниками з урахуванням відмінностей між е-лікарняним та паперовим лікарняним.

15:18 06.08.2021

Проходження е-лікарняного на підприємстві для призначення матеріального забезпечення застрахованій особі

Біловодське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України доводить до відома, що листок непрацездатності, який формується у Електронному реєстрі листків непрацездатності, є такою ж підставою для звільнення від роботи, оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності, призначення матеріального забезпечення, як і його паперова версія.

15:16 06.08.2021

Де не буде світла в Марківській громаді

Енергетики повідомляють про тимчасове відключення електроенергії 6 серпня 2021 року з 08:30 до 16:30 Виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селищі МАРКІВКА: вул. Кленова 12-14, 7; вул. Підгорна 1-25В, 2-64.

15:49 05.08.2021

Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг

Підготовка до пленарного засідання чергової одинадцятої сесії Марківської селищної ради у самому розпалі. На цей час вже завершилось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг, яку очолює депутат ради Віталій Ткаченко.

15:35 05.08.2021

Чергова доставка комфорту жителям громади.

На попереднє замовлення КП «Марківський комунальник» були виготовлені лавки, які вже встановлені для жителів будинку 4, 16 на кварталі Молодіжний та біля будинку 24 по вулиці Центральна. Ще 3 лавочки попрямували для кабичан й 2 курячанам. Працюємо для громади )

13:24 05.08.2021

Засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Напередодні чергової одинадцятої сесії Марківської селищної ради, 7 питань порядку денного, розглянули сьогодні члени постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. 1. Про затвердження програми «Пільгове зубне протезування окремих категорій населення Марківської селищної територіальної громади на 2021-2024 роки».

13:21 05.08.2021

Запрошуємо на змагання з вуличного футболу!

Працівники КУ ФСК "Нива" спільно з відділом молоді та спорту Марківської селищної ради закінчують останні приготування до змагань. Протягом 5-6 серпня о 18:00 відбудеться відкритий турнір серед дитячих команд, присвячений пам'яті легенди Марківського футболу Білика С. О. Запрошуємо всіх бажаючих підтримати юних спортсменів!

08:26 05.08.2021