Дата: від до Скинути

Вимоги безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями.

Сьогодні, в час розвинутих технологій, важко собі уявити будь-який офіс чи підприємство без сучасного  комп’ютерного обладнання. Але не всі працівники знайомі з вимогами охорони праці під час роботи  з цими пристроями.

08:38 05.07.2021

Шановні працівники та ветерани Національної поліції України!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України! Національна поліція України створена для охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки. Виявляючи мужність, витримку, повну самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя мешканців нашої громади, стоїте на варті правопорядку. Ваша служба пов’язана з щоденним ризиком. У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. І я впевнений, що Ваші ряди будуть все більше поповнюватися молодими, грамотними і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті і честі. Особливі слова подяки і вдячності висловлюємо ветеранам правоохоронних органів, які роблять величезний внесок у виховання молодих співробітників і щедро діляться своїми професійними знаннями та багатим життєвим досвідом.

08:47 04.07.2021

02 липня 2021 року засідання десятої (позачергової) сесії Марківської селищної ради восьмого скликання традиційно провів селищний голова Ігор Дзюба. Предметом обговорення та затвердження було єдине питання порядку денного «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Марківської селищної ради Луганської області на 2022 рік», стосовно питання доповідала начальниця відділу економічного розвитку та інвестиції Марківської селищної ради Вікторія Сиса. Ознайомитись з рішенням сесії, можна буде пізніше на офіційному сайті Марківської громади.

14:45 02.07.2021

Працівники відділу ЖКГ Марківської селищної ради завершують роботи щодо впорядкування дитячого майданчику по вул. Мічуріна селища Марківка

Тут завжди гамірно й місцевій малечі до вподоби проводити своє дозвілля на цій території. Дорогі наші діти, гарного відпочинку та не забувайте про чистоту, лишайте її щодня, після відвідування майданчику!

08:43 02.07.2021

Шановні працівники та ветерани податкової служби Марківщини!

Вітаємо, Вас з професійним святом – Днем податківця України! Професія, якій Ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших в нашому суспільстві. Своєю працею ви сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах. Від вас значною мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою.Сподіваюся, що Ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян. Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього. З повагою, голова Марківської ТГ Ігор Дзюба

07:44 02.07.2021

Пориви води в Марківці ліквідовують спільно КП "Марківка вода" та "Марківський комунальник"

Разом із погодними негараздами протягом 2-х діб в Марківці трапилися серйозні пориви водогону. Наразі, триває ліквідація аварії за адресою вул. Центральна буд 8-10. Вчора ввечері ліквідували аварію на водонапірній насосній станції КП "Марківка вода", кв. Молодіжний 17а. Ремонтні роботи тривали до пізньої ночі. Всі позаштатні ситуації на суворому контролі у відділі ЖКГ Марківської селищної ради, всі зусилля спрямовані на найшвидше реагування, задля комфорту жителів громади. Враховуючи зношеність обладнання та спецтехніки, яке успадкувало КП «Марківка вода» від колишнього власника, в подальшому додасть роботи вказаному підприємству. З часом планується оновлення обладнання.

15:20 01.07.2021

В Марківській громаді підписали меморандум про співпрацю з громадськими об*єднаннями

Підписання Меморандуму про співпрацю – це важливий крок на шляху укріплення партнерських відносин органів місцевого самоврядування та громадськості. Таким чином, на Марківщині створюється ефективна система взаємодії місцевої влади та громадських організацій.

10:03 01.07.2021

Випускники громади - 2021 отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту

Випускний - незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме у доросле життя. Це не просто літній день, а радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям і прагненням. З 26 по 30.06.2021 року тривали урочистості з нагоди вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 11-х класів закладів загальної середньої освіти Марківської громади. Цього року документи про повну середню освіту отримали 102 учні. За результати державної підсумкової атестації, яка проходила у формі зовнішнього незалежного оцінювання 10 учнів було нагороджено золотими медалями «За високі досягнення у навчанні»:

09:00 01.07.2021