Оголошення

Марківщина – за єдину Україну!

На виконання Указу Президента України №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» сьогодні, 16 лютого, о 10.00 біля будівлі Марківської селищної ради відбудеться урочисте виконання Державного Гімну України.

08:27 16.02.2022

До уваги громадян!

Марківська селищна рада повідомляє, що згідно з розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради № 11 від 24 січня 2022 року тимчасово припиняє проведення прийому громадян до особливого розпорядження.

16:53 25.01.2022

Оголошення

21 січня 2022 року у приміщенні адмінбудівлі Марківської селищної ради, о 10.00 годині відбудеться пленарне засідання чергової вісімнадцятої сесії Марківської селищної ради. У порядку денному звіт селищного голови за 2021 рік, розгляд земельних питань та у різному звітуватимуть поліцейські офіцери громади.

14:40 19.01.2022

Увага працює телефон довіри!

За підтримки Європейського Cоюзу (DG ECHO) наша організація продовжує реалізацію проекту «ДОСТУП». В рамках гуманітарного реагування вздовж лінії зіткнення та надання психосоціальної допомоги населенню, з 2015 року працює лінія психологічної підтримки "Телефон Довіри" 0-800-210-160 цілодобово, безкоштовно з усіх операторів, конфіденційно та анонімно.

09:24 28.12.2021

УВАГА, ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ !

Відповідно до рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій протокол № 13 від 20.10.2021 року стаціонарним пунктом обігріву населення під час ускладнення погодних умов визначено КНП «Марківська БПЛ МСР» (смт Марківка, вул. Центральна, 6). Пункт обігріву розгортається при зниженні температури – 10 і нижче та діє в цілодобовому режимі до покращення погодних умов.

13:17 24.12.2021

Увага, погіршення погодних умов!

За інформацією Луганського обласного центру з гідрометеорології протягом доби 25 грудня 2021 року по Луганській області та місту Сєвєродонецьк очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/с. Вночі та вранці значний сніг, хуртовина. Ожеледь. На дорогах ожеледиця (I рівень небезпечності, колір жовтий).

13:17 24.12.2021

До уваги святкуючих!

Новорічні та різдвяні свята стрімко наближаються. Кожному хочеться зустріти їх весело і змістовно, аби позитивних вражень вистачило на весь наступний рік. А ще – безпечно. І йдеться не лише про безпеку життєдіяльності, адже в умовах коронавірусної пандемії існує реальна загроза не тільки здоров’ю, а навіть життю пересічних громадян саме через COVID-19.

15:18 17.12.2021

Шановна Марківська громадо!

Пропонуємо вашій увазі перелік заходів запланованих на новорічні та різдвяні свята. Звертаємо увагу, під час відвідання заходів дотримуйтесь карантинних вимог, нехай прийдешні свята принесуть тільки радісні емоції. Святкуємо разом!

15:08 15.12.2021