Оголошення

Матеріально-технічна база та фінансові показники діяльності КЗ «Марківський селищний будинок культури» Марківської селищної ради

Серед основних найменувань технічного обладнання комунального закладу «Марківський селищний будинок культури» Марківської селищної ради – акустична система ElectroVoice IE, активний сабвуфер XTR-500, комплекти акустичної системи ElectroVoice SE 3, бездротової мікрофонної системи та звукового обладнання; в наявності фотоапарат Nikon D5600, Led прожектор STLS Par S-1810 PGBW IP65 (комплект), Led голова STLS PL-36 BEAM (комплект), а також набір світлодіодних повноповоротних прожекторів Free Color Mini Beam (комплект), персональні комп’ютери у кількості 3 шт. та ноутбуки у кількості 4 шт.

14:25 18.10.2021

Шановні жителі та гості Марківської громади!

У зв’язку з переи?менуванням Марківськоі? селищноі? ради Луганськоі? області та виконавчого комітету Марківськоі? селищноі? ради Луганськоі? області, на підставі рішення Марківськоі? селищноі? ради VIII скликання №11-1/2021 від 06.08.2021 року повідомляємо ВАЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ!

07:50 13.10.2021

Оголошення про формування складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу «Марківський селищний будинок культури» Марківської селищної ради

У відповідності до наказу від 24.09.2021 року № 45/05-01 по відділу культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради Луганської області оголошується початок приймання документів для формування складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, що належить до сфери управління відділу культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради Луганської області.

11:13 27.09.2021

Марківська ДЮСШ інформує!

Триває набір юнаків до секції з волейболу (4-6 клас). 08 вересня о 15.00 в спортивній залі ДЮСШ запрошуємо бажаючих доєднатися до тренування (тренер Демко Р.В.) За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 0509581985

15:49 07.09.2021

Оголошення!

До уваги мешканців громади! З вересня місяця на базі Марківської ДЮСШ відновлюється набір хлопчиків та дівчат у групу секції "боротьба греко-римська (класична)". Тренер групи - Абрамович Олександр Васильович. За детальною інформацією щодо ходу тренувань звертатися за контактним телефоном: 066-546-16-48 Олександр

09:37 26.08.2021

Про відкриття провадження Луганським окружним адміністративний судом

14 червня 2021 року Луганський окружний адміністративний суд своєю ухвалою відкрив провадження у справі 360/2666/21, за позовом Передерій Анжеліки Нугзарівни до Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області про визнання протиправною та скасувати постанову Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області № 10 від 07 травня 2021 року «Про дострокове припинення повноважень депутата Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області Передерій Анжеліки Нугзарівни, висунутої Луганською обласною організацією політичної партії «НАШ КРАЙ» та обраної депутатом на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 р.» та визнання протиправною та скасувати постанову Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області № 11 від 07 травня 2021 року «Про визнання обраним депутатом Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області, після дострокового припинення повноважень депутата Передерій Анжеліки Нугзарівни у відповідному територіальному виборчому списку Луганської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» за черговістю, встановленою з урахуванням результатів голосування виборців у територіальному виборчому окрузі № 2 ОСОБА_3».

13:25 17.08.2021