Марківська селищна військова адміністрація

До уваги громадян

Минулої п’ятниці, 10 грудня, відбулася чергова, 15 сесія Марківської селищної ради 8 скликання. Тоді вперше було практично апробовано систему електронного голосування «Голос». З технічних причин, а саме через її збій, не вдалося розглянути всі внесені до порядку денного питання, зокрема, частину земельних.

14:46 13.12.2021

Оголошення!

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.03.2016 р. № 75 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних і програмних документів соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади» Марківською селищною радою розробляється проєкт Програми соціально-економічного розвитку Марківської територіальної громади на 2022 рік (далі - проєкт Програми).

08:31 10.12.2021

Відбулося засідання конкурсної комісії

У середу, 1 грудня, відбулося засідання конкурсної комісії щодо визнання переможця з виконання послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Марківської селищної ради. Ним стало КП «Марківський комунальник», яке очолює депутат Марківської селищної ради Віталій Скиртач. Підприємство виконало всі умови конкурсу та має необхідні матеріальні й технічні ресурси для виконання покладених на нього завдань.

11:01 01.12.2021

До уваги громадян

Державна податкова служба України повідомляє щодо обов'язку фiзичних осіб повідомляти контролюючі органи про зміну даних (зміна місця проживання (податкової адреси), прізвища, імені, по батькові, тощо), які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків у місячний термін з дня настання таких змін.  Фізичній особі необхідно подати заяву:

15:50 23.11.2021

До уваги мешканців Марківки!

Завтра, 17 листопада, у зв’язку з ремонтними роботами на лінії електромереж буде відсутня подача світла: з 8.00 до 13.00 – на вулиці Вишневій, будинки 3 – 13, 2 – 38 та по провулку Поштовому, а з 12.30 до 16.00 – по провулку Лермонтова, будинки 3, 5, 7 і провулку Поштовому, будинки 8, 10, 12.

16:32 16.11.2021

Про результати конкурсу на заміщення вакантної посади

8 листопада 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу « Марківський селищний будинок культури» Марківської селищної ради. З результатами конкурсу можна ознайомитися за наступним посиланням.

14:47 10.11.2021

Відділ культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради повідомляє

Відповідно до ст. 21/4 Закону України "Про культуру" відділ культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради оприлюднює копії документів, наданих кандидатами на посаду завідувача КЗ "Марківський селищний будинок культури". Пропозиції та зауваження щодо кандидатур приймаються на електронну пошту відділу kultura.msr@gmail.com до 31.10.2021 р.

14:19 25.10.2021

Матеріально-технічна база та фінансові показники діяльності КЗ «Марківський селищний будинок культури» Марківської селищної ради

Серед основних найменувань технічного обладнання комунального закладу «Марківський селищний будинок культури» Марківської селищної ради – акустична система ElectroVoice IE, активний сабвуфер XTR-500, комплекти акустичної системи ElectroVoice SE 3, бездротової мікрофонної системи та звукового обладнання; в наявності фотоапарат Nikon D5600, Led прожектор STLS Par S-1810 PGBW IP65 (комплект), Led голова STLS PL-36 BEAM (комплект), а також набір світлодіодних повноповоротних прожекторів Free Color Mini Beam (комплект), персональні комп’ютери у кількості 3 шт. та ноутбуки у кількості 4 шт.

14:25 18.10.2021

Шановні жителі та гості Марківської громади!

У зв’язку з переи?менуванням Марківськоі? селищноі? ради Луганськоі? області та виконавчого комітету Марківськоі? селищноі? ради Луганськоі? області, на підставі рішення Марківськоі? селищноі? ради VIII скликання №11-1/2021 від 06.08.2021 року повідомляємо ВАЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ!

07:50 13.10.2021