Оголошення

Відділ культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради повідомляє

Відповідно до ст. 21/4 Закону України "Про культуру" відділ культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради оприлюднює копії документів, наданих кандидатами на посаду завідувача КЗ "Марківський селищний будинок культури". Пропозиції та зауваження щодо кандидатур приймаються на електронну пошту відділу kultura.msr@gmail.com до 31.10.2021 р.

14:19 25.10.2021

Матеріально-технічна база та фінансові показники діяльності КЗ «Марківський селищний будинок культури» Марківської селищної ради

Серед основних найменувань технічного обладнання комунального закладу «Марківський селищний будинок культури» Марківської селищної ради – акустична система ElectroVoice IE, активний сабвуфер XTR-500, комплекти акустичної системи ElectroVoice SE 3, бездротової мікрофонної системи та звукового обладнання; в наявності фотоапарат Nikon D5600, Led прожектор STLS Par S-1810 PGBW IP65 (комплект), Led голова STLS PL-36 BEAM (комплект), а також набір світлодіодних повноповоротних прожекторів Free Color Mini Beam (комплект), персональні комп’ютери у кількості 3 шт. та ноутбуки у кількості 4 шт.

14:25 18.10.2021

Шановні жителі та гості Марківської громади!

У зв’язку з переи?менуванням Марківськоі? селищноі? ради Луганськоі? області та виконавчого комітету Марківськоі? селищноі? ради Луганськоі? області, на підставі рішення Марківськоі? селищноі? ради VIII скликання №11-1/2021 від 06.08.2021 року повідомляємо ВАЖЛИВУ ІНФОРМАЦІЮ!

07:50 13.10.2021

Оголошення про формування складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу «Марківський селищний будинок культури» Марківської селищної ради

У відповідності до наказу від 24.09.2021 року № 45/05-01 по відділу культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради Луганської області оголошується початок приймання документів для формування складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу культури, що належить до сфери управління відділу культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради Луганської області.

11:13 27.09.2021

Марківська ДЮСШ інформує!

Триває набір юнаків до секції з волейболу (4-6 клас). 08 вересня о 15.00 в спортивній залі ДЮСШ запрошуємо бажаючих доєднатися до тренування (тренер Демко Р.В.) За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 0509581985

15:49 07.09.2021