Увага оголошення!

Графік прийому спеціалістів Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області в Марківській селищній раді Старобільського (Марківського) району Луганської області.

10:08 16.08.2021

Відкритий тендер на закупівлю товарів / послуг

Громадська організація «Марківська районна організація «Місцевий розвиток» в рамках проєкту «Діджиталізація процесів управління – важливий крок в становленні молодої громади» (Угода RPP/2021/07/033/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий Тендер на закупівлю програмного забезпечення та послуг.

16:12 05.08.2021

Відкритий конкурс на закупівлю товарів

Громадська організація «Марківська районна організація «Місцевий розвиток» в рамках проєкту «Діджиталізація процесів управління – важливий крок в становленні молодої громади» (Угода RPP/2021/07/033/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий Конкурс на закупівлю технічного обладнання.

16:08 05.08.2021

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів/послуг

«Громадська організація «Кризька сільська організація «ПРОМІНЬ» в рамках грантового проєкту «Громада на екрані» (згідно грантової угоди RPP/2021/07/034/DR), що реалізується в межах  Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий тендер на закупівлю LED - екрану.

16:46 02.08.2021

Увага, Увага! Культурна подія в Марківській громаді!

Шановні жителі та гості Марківщини, якщо Ви ще не знаєте, як змістовно провести вихідний суботній вечір, то ось вам наша яскрава пропозиція! Хто не мав змоги раніше почути дивовижний вокал нашого земляка, ласкаво просимо, це того варто! Прохання максимально поширити!

13:45 16.07.2021

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ!!!

ТАРИФИ НА ВИДИ РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВІДПОВІДНО ДО МІНІМАЛЬНОГО ПЕРЕЛІКУ ВИДІВ РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ ДП «РИТУАЛЬНА СЛУЖБА» МКП «МАРКІВСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИК»

14:39 14.07.2021

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Марківська селищна  рада  повідомляє,  що  прийняте  рішення сесії № 10-1/2021 від 02.07.2021 р. «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Марківської селищної ради Марківського району Луганської області на 2022 рік».

13:45 09.07.2021

УВАГА МЕШКАНЦІВ МАРКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! Фестиваль до Дня рибака – любительська ловля риби! + бонус «Гастрономічний конкурс на найсмачніший куліш!»

ОРГАНІЗАТОРИ: Відділ молоді та спорту спільно з відділом культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради

14:10 08.07.2021