Про відкриття провадження Луганським окружним адміністративний судом

14 червня 2021 року Луганський окружний адміністративний суд своєю ухвалою відкрив провадження у справі 360/2666/21, за позовом Передерій Анжеліки Нугзарівни до Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області про визнання протиправною та скасувати постанову Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області № 10 від 07 травня 2021 року «Про дострокове припинення повноважень депутата Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області Передерій Анжеліки Нугзарівни, висунутої Луганською обласною організацією політичної партії «НАШ КРАЙ» та обраної депутатом на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 р.» та визнання протиправною та скасувати постанову Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області № 11 від 07 травня 2021 року «Про визнання обраним депутатом Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області, після дострокового припинення повноважень депутата Передерій Анжеліки Нугзарівни у відповідному територіальному виборчому списку Луганської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» за черговістю, встановленою з урахуванням результатів голосування виборців у територіальному виборчому окрузі № 2 ОСОБА_3».

13:25 17.08.2021

Про скасування рішень Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області

Рішенням Луганського окружного адміністративного суду від 11.08.2021 року по справі № 360/2668/21 було визнано протиправною та скасувано постанову Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області від 10.05.2021 №15 «Про дострокове припинення повноважень депутата Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області, Меженської Інни Іванівни висунутої Регіональною організацією політичної партії «Опозиційний Блок» в Луганській області та обраної депутатом на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 р.» та визнано протиправною та скасовано постанову Марківської селищної територіальної виборчої комісії Старобільського району Луганської області від 10.05.2021  № 16 «Про визнання обраним депутатом Марківської селищної ради Старобільського району Луганської області, після дострокового припинення повноважень депутата, Меженської Інни Іванівни в єдиному виборчому списку Регіональної організації політичної партії «Опозиційний Блок» в Луганській області за черговістю, встановленою з урахуванням результатів голосування виборців - ОСОБА_2 ».

13:23 17.08.2021

Про відкриття провадження Луганським окружним адміністративний судом

02 серпня 2021 року Луганський окружний адміністративний суд своєю ухвалою відкрив провадження у справі № 360/3517/21 за адміністративним позовом Калюжного Андрія Анатолійовича до Марківської селищної ради Марківського району Луганської області про визнання протиправними та нечинним рішенням, а саме рішення № 10-1/2021 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Марківської селищної ради Марківського району Луганської області на 2022 рік» прийняте на засіданні десятої (позачергової) сесії Марківської селищної ради восьмого скликання 02.07.2021 року .

13:21 17.08.2021

Увага оголошення!

Графік прийому спеціалістів Біловодського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області в Марківській селищній раді Старобільського (Марківського) району Луганської області.

10:08 16.08.2021

Відкритий тендер на закупівлю товарів / послуг

Громадська організація «Марківська районна організація «Місцевий розвиток» в рамках проєкту «Діджиталізація процесів управління – важливий крок в становленні молодої громади» (Угода RPP/2021/07/033/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий Тендер на закупівлю програмного забезпечення та послуг.

16:12 05.08.2021

Відкритий конкурс на закупівлю товарів

Громадська організація «Марківська районна організація «Місцевий розвиток» в рамках проєкту «Діджиталізація процесів управління – важливий крок в становленні молодої громади» (Угода RPP/2021/07/033/DR), в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий Конкурс на закупівлю технічного обладнання.

16:08 05.08.2021

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі товарів/послуг

«Громадська організація «Кризька сільська організація «ПРОМІНЬ» в рамках грантового проєкту «Громада на екрані» (згідно грантової угоди RPP/2021/07/034/DR), що реалізується в межах  Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, оголошує відкритий тендер на закупівлю LED - екрану.

16:46 02.08.2021

Увага, Увага! Культурна подія в Марківській громаді!

Шановні жителі та гості Марківщини, якщо Ви ще не знаєте, як змістовно провести вихідний суботній вечір, то ось вам наша яскрава пропозиція! Хто не мав змоги раніше почути дивовижний вокал нашого земляка, ласкаво просимо, це того варто! Прохання максимально поширити!

13:45 16.07.2021

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ!!!

ТАРИФИ НА ВИДИ РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВІДПОВІДНО ДО МІНІМАЛЬНОГО ПЕРЕЛІКУ ВИДІВ РИТУАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ НАДАЮТЬСЯ ДП «РИТУАЛЬНА СЛУЖБА» МКП «МАРКІВСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИК»

14:39 14.07.2021