Запрошуємо на роботу в прокуратуру

Старобільська окружна прокуратура Луганської області повідомляє, що  відповідно до наказу Генерального прокурора від 30 квітня 2021 року №134 «Про проведення добору на зайняття вакантних та тимчасово вакантних посад прокурорів в окружних прокуратурах і спецілізованих прокуратурах у військовій та оборонній сфері (на правах окружних) 05.05.2021 розпочався  добір на зайняття вакантних посад і тимчасово вакантних посад прокурорів в окружних прокуратурах, а також спеціалізованих прокуратурах у військовій та оборонній сфері (на правах окружних ).

14:43 06.05.2021

Увага оголошення!

У зв’язку з складною санітарно-епідеміологічною ситуацією, яка склалася в громаді, поширенням серед працівників Марківської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з метою запобігання поширенню на території Марківського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів, які призначені на 06 та 07 травня 2021 року, відтерміновано на інший час. Щодо дати проведення засідань буде попередньо повідомлено.

08:25 05.05.2021

Увага оголошення!

У зв’язку з складною санітарно-епідеміологічною ситуацією, яка склалася  в громаді та перебування на лікарняному членів комісії з проведення конкурсу на заміщення посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради, призначене на 27.04.2021р., засідання конкурсної комісії відтерміновано на інший час. Щодо дати проведення засідання буде попередньо повідомлено.

08:53 27.04.2021

Оголошення про проведення засідання Координаційної ради з впровадження бюджету участі в Марківській територіальній громаді на 2021 рік

Марківська селищна рада повідомляє, що 27.04.2021 року о 09.00 в мультимедійній кімнаті на другому поверсі за адресою: смт Марківка, вул. Центральна, 18 відбудеться засідання Координаційної ради з впровадження бюджету участі в Марківській територіальній громаді.

10:05 23.04.2021

Шановні жителі Марківської громади!

Для отримання консультацій з питань соціального захисту звертайтесь до відділу соціального захисту населення Марківської селищної ради

15:49 15.04.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ Про наміри оприлюднення проєкту регуляторного акту

Повідомляємо , що  12 квітня 2021 року на офіційному сайті   « Марківська громада»  за посиланням : https://markivska-gromada.gov.ua/regulyatorna-diyalnist/  , а також в розділі «Новини» буде  оприлюднено проєкт регуляторного акту: «Про встановлення місцевих податків  і зборів на території Марківської селищної ради Марківського району Луганської області на 2022 рік».

13:51 09.04.2021

Марківська селищна рада повідомляє, що 09.04.2021 року о 10.00 в мультимедійній кімнаті на другому поверсі за адресою: смт Марківка, вул. Центральна, 18 відбудеться засідання Координаційної ради з впровадження бюджету участі в Марківській територіальній громаді.

09:46 07.04.2021

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від 05 лютого 2021 року № 67-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади спеціаліста-землевпорядника відділу земельних відносин Марківської селищної ради Луганської області.

15:36 05.02.2021