ДПС України ІНФОРМУЄ

Адміністративна відповідальність за порушення використання РРО

Головне управління ДПС у Луганській області нагадує, що у разі застосування контролюючим органом до суб’єкта господарювання фінансових санкцій, визначених п. 1 ст. 17 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», особи, які здійснюють розрахункові операції і посадові особи такого суб’єкта господарювання притягуються до адміністративної відповідальності, згідно з ст. 1551 КУпАП.

09:50 22.11.2021

Луганщини перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 3,4 млрд гривень ПДФО

Спільно з бізнесом податкова служба Луганщини забезпечує позитивну динаміку надходжень податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомила начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина.

09:49 22.11.2021

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування: Чи потрібно подавати декларацію за об'єкти рухомого або нерухомого майна, які були отримані у спадок (подарунок) від члена сім’ї першого або другого ступеня споріднення?

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Дохід у вигляді вартості успадкованого/отриманого у дарунок майна (у межах, що підлягає оподаткуванню, зазначається в річній податковій декларації про майновий стан та доходи, крім спадкоємців, які отримали у спадщину/дарунок об’єкти, що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб.

14:32 18.11.2021

Платники Луганщини перерахували до бюджету майже 3,3 млрд грн ЄСВ

Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина поінформувала, що у січні –жовтні 2021 року підприємства та підприємці Луганщини сплатили до бюджету 3 млрд 269,8 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ). Цей показник перевищує минулорічний за аналогічний період на 15,9 відс. або на 448,6 млн гривень.

14:31 18.11.2021

Землекористувачі та власники землі Луганщини сплатили понад 351 млн гривень

Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина повідомила, що юридичні та фізичні особи сплатили у січні - жовтні 2021 року 351,3 млн грн плати за землю. Це на 21,5 відс. або на 62,1 млн грн більше ніж у аналогічному періоді минулого року. Ці кошти були спрямовані до місцевих бюджетів регіону.

15:23 17.11.2021

Електронний кабінет – сервіс для реалізації прав та обов’язків платників податків

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. З 2018 року для комфортного дистанційного спілкування з податковими органами впроваджено в експлуатацію та працює ІТС «Електронний кабінет» (далі – Електронний кабінет).

09:39 16.11.2021

Платники Луганщини отримали у Центрах обслуговування понад 61 тисячу адміністративних послуг

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов розповів, що органами ДПС регіону у січні - жовтні 2021 року надано платникам 61 тис. 559 адміністративних послуг, з них в електронній формі – 8 тис. 157. Загальна кількість адміністративних послуг у поточному році на 113 відс. перевищує їх кількість за аналогічний період минулого року.

09:38 16.11.2021

Місцеві бюджети Луганщини отримали понад 3,5 млрд гривень

Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина поінформувала представників регіональних ЗМІ щодо наповнення місцевих бюджетів. За її словами, протягом січня - жовтня 2021 року до місцевих бюджетів надійшло 3 млрд 539,3 млн гривень.

10:15 15.11.2021

Стосовно наявності податкового боргу та необхідності його погашення

У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли. Згідно з підпунктом 16.1.4 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори у розмірах, встановлених Кодексом та законами з питань митної справи.

10:10 15.11.2021