ДПС України ІНФОРМУЄ

Місцеві бюджети Луганщини отримали понад 3 млрд гривень

Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина поінформувала щодо наповнення місцевих бюджетів. За її словами, протягом січня – вересня 2021 року до місцевих бюджетів надійшло 3 млрд 119,4 млн гривень. В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження збільшились на 18,5 відс. або на 487,8 млн гривень. Вона зазначила, як важливий фактор, що зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків. Зокрема, 2 млрд 282,3 млн грн отримано за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з січнем – вереснем минулого року більше на 18,1 відс. або на 349,6 млн гривень. Єдиного податку надійшло 316,3 млн грн, що перевищує минулорічний результат на 11,9 відс. або на 33,6 млн гривень. Надходження земельного податку та орендної плати склали 323,2 млн грн, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 23,8 відс. або на 62 млн гривень. Ольга Височина акцентувала увагу, що додаткові кошти, які отримали територіальні громади Луганщини у своє розпорядження, дозволять у фінансовому плані вирішити чимало питань, які стосуються їх соціального та інфраструктурного розвитку.

10:10 08.10.2021

До зведеного бюджету платники Луганщини перерахували понад 5,7 млрд грн податків і зборів

Як повідомила начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина, протягом січня - вересня 2021 року платники Луганщини сплатили до зведеного бюджету 5 млрд 767,5 млн гривень. Це на 27 відс. або на 1 млрд 225,6 млн грн більше, ніж у січні - вересні минулого року.

09:53 07.10.2021

Місцеві бюджети Луганщини отримали понад 12 млн гривень від ліцензування алкоголю, тютюну та пального

За січень – вересень 2021 року казна Луганської області поповнилася на 12,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним. Про це повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов.

10:07 06.10.2021

Законодавчі зміни щодо застосування РРО/ПРРО

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Наказ Мінфіна від 26.07.2021 № 427 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з питання застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій» набрав чинності 17.09.2021 року.

10:07 06.10.2021

Від виробників підакцизних товарів до бюджету надійшло майже 20 млн гривень

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов повідомив, що за січень - вересень 2021 року від суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво підакцизних товарів на території Луганської області, надійшло акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції), до державного бюджету 19 млн 936,4 тис. грн, у тому числі у вересні 2 млн 818,7 тис. гривень.

10:47 05.10.2021

Платник податків - фізична особа допустила податковий борг з майнових податків: заходи стягнення такого боргу

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Платник податків може отримати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу, скориставшись Електронним кабінетом платника.

10:46 05.10.2021

Органами ДПС Луганщини проведено 111 перевірок з обігу підакцизних товарів

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов розповів, що протягом січня – вересня 2021 року податківцями проведено 111 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання діючого законодавства щодо регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального.

09:31 04.10.2021

Яким чином СГ здійснює оптовий продаж за готівку через РРО та/або ПРРО алкогольних напоїв із відображенням штрихового коду марки акцизного податку?

Головне управління ДПС у Луганській області пояснює. Оптовий продаж алкогольних напоїв за готівку, хоча і не супроводжується обов’язком продавця визначати свої зобов’язання зі сплати акцизного податку, але не звільняє його від обов’язку здійснювати продаж алкогольних напоїв у такий спосіб, із дотриманням вимог щодо форми та змісту розрахункових документів, у т.ч. і в частині зазначення (відображення) у розрахункових документах реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) реквізитів марок акцизного податку, методом їх введення (для РРО, що використовуються без сканеру) або сканування марок акцизного податку, якими маркована алкогольна продукція.

09:30 01.10.2021

З початку 2021 року податковою Луганщини опрацьовано 41 запит на отримання публічної інформації

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов поінформував, що у січні – вересні поточного року податківцями опрацьовано 41 запит на отримання публічної інформації.

09:29 01.10.2021

Як відкривається спеціальний рахунок в банку для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування

Для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має розмістити кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі та/або банківських металах на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України (далі – спеціальні рахунки) до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

10:01 30.09.2021