ДПС України ІНФОРМУЄ

Громади Луганщини отримали в розпорядження понад 52,6 млн грн податку на нерухомість

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що за січень - листопад 2021 року до місцевих бюджетів Луганщини надійшло 52 млн 636,3 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. В порівнянні з аналогічним періодом 2020 року надходження збільшились на 14 млн 249,8 тис. гривень.

10:45 29.12.2021

Зміни щодо оподаткування ПДВ операцій з постачання електронних послуг

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Закон України від 03.06.2021 № 1525-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам» (далі – Закон № 1525) запроваджено з метою забезпечення справедливих умов оподаткування для національних та міжнародних компаній нерезидентів, які надають електронні послуги на території України, та створення сприятливих умов ефективного та необтяжливого адміністрування для бізнесу й держави процедур, пов’язаних зі сплатою податку.

13:37 28.12.2021

Платники Луганщини перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 3,8 млрд гривень ПДФО

Спільно з бізнесом податкова служба Луганщини забезпечує позитивну динаміку надходжень податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.

10:03 28.12.2021

На розрахункові рахунки в банку платникам повернуто понад 192 млн грн ПДВ, заявленого до бюджетного відшкодування

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що за січень – листопад 2021 року платники податків Луганщини подали 134 заяви про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки в банках. Загальна сума заявленого бюджетного відшкодування становить 242,1 млн гривень. В аналогічному періоді минулого року подано 113 заяв на загальну суму 124,7 млн гривень.

11:29 24.12.2021

Надходження ПДВ до державного бюджету від бізнесу Луганщини склали понад 1 млрд 411 млн гривень

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян розповіла, що у січні – листопаді 2021 року юридичні особи та фізичні особи-підприємці регіону перерахували до державного бюджету 1 млрд 411,4 млн грн податку на додану вартість (далі – ПДВ).

14:08 23.12.2021

Чи необхідно подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, якщо ФО володіє коштами, які розміщені на депозитному (вкладному) банківському рахунку?

Головне управління ДПС у Луганській області повідомляє, що відповідно до п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, визначеною п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ ПКУ, належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.

10:21 23.12.2021

Програмування та відображення у чеках РРО/ПРРО кодів УКТ ЗЕД обов’язкове

Головне управління ДПС у Луганській області повідомляє. У розрахунковому документі, який створюється РРО при проведенні розрахункових операцій з продажу підакцизних товарів, має відображатися такий обов’язковий реквізит як «код УКТ ЗЕД».

09:55 23.12.2021

Понад 342 млн грн рентної плати за користування надрами – внесок до бюджету платників податків Луганщини

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що у січні – листопаді 2021 року до Зведеного бюджету України надійшло 342,6 млн грн рентної плати за користування надрами. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 199,5 млн грн або більш ніж в 2 рази.

11:22 22.12.2021

З 1 січня 2022 року значно розширюється коло суб’єктів господарювання, які мають застосовувати РРО/ПРРО

У Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили. З 1 січня 2022 року значно розширюється коло суб’єктів господарювання, якими мають застосовуватись реєстратори розрахункових операцій (РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (ПРРО). Це обумовлено тим, що 1 січня 2022 року закінчується перехідний період (п. 61 підрозділ 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України) і застосування РРО та/або ПРРО платниками єдиного податку другої – четвертої груп стане обов’язковим.

09:53 21.12.2021

Луганщина перерахувала до бюджету понад 147 млн грн податку на прибуток

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що впродовж січня – листопада 2021 року платники регіону спрямували до Зведеного бюджету України 147,7 млн грн податку на прибуток. При цьому державний бюджет отримав 124,9 млн грн, місцеві бюджети – 22,8 млн гривень.

09:21 21.12.2021