Луганська область, Старобільський район

Засідання постійних комісій

Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення

Про затвердження Програми розвитку культури Марківської селищної ради на 2020-2021 роки доповідала сьогодні начальник відділу культури Марківської селищної ради Ольга Стрижаченко, на засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення під головуванням депутата Марківської селищної ради Тетяни Антоненко. Після жвавого обговорення члени вищевказаної комісії прийняли рішення винести дане питання на розгляд сесії Марківської селищної ради.

14:33 23.06.2020

Засідання постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, зміцнення законності та правопорядку

27 травня 2020 року засідання постійної комісії з питань діяльності ради, депутатської етики, регуляторної політики, зміцнення законності та правопорядку. Згідно наступного порядку ленного членами комісії були детально вивчені та розглянуті наступні питання.

10:33 27.05.2020