3. Кирило-Мефодіївський Храм

Основна із туристичних локацій. Церкву побудовано в селі Тишківка у 1905 році за проектом архітектора Харківської єпархії Володимира Покровського. Керамічну плитку для мозаїчної підлоги замовляли на Харківському заводі Бергенгейма, цеглу різноманітної форми для будівництва виготовляли в Тишківці неподалік від самого храму – для цього спорудили спеціальний міні-завод.

Храм святих Кирила та Мефодія є яскравим прикладом поєднання архітектурних стилів епохи модерну в Україні. В архітектурі церкви співіснують декілька стилів: тут і характерні для українського модерну шестикутні вікна, і ґанки, оформлені під храми XVII сторіччя, парні вікна та декоративні колони по кутах – привнесення з візантійської архітектури.

Зовнішньо восьмикутний будинок з арковими вікнами й восьмикінечними хрестами на ставнях по архітектурі нагадує латинську споруду.

У 2008 році храм внесено до Державного реєстру культурної спадщини України.