Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     16 вересня 2021 року № 490-К оголошено конкурс на зайняття посади начальника відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, благоустрою та охорони навколишнього середовища Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

14:28 16.09.2021

Про засідання конкурсної комісії

09 вересня 2021 року відбулось засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Марківської ЗОШ І-ІІ ст. № 1, Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст та Ліснополянської ЗОШ І-ІІІ. Це був ІІ етап, на якому члени комісії оцінювали презентацію конкурсантами перспективного плану розвитку закладу освіти. З результатами можна ознайомитися в скан копіях протоколів, що додаються:

13:44 10.09.2021

Про засідання конкурсної комісії

02 вересня 2021 року у приміщенні адмінбудівлі Марківської селищної ради  відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Марківської ЗОШ І-ІІ ст. № 1, Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст та Ліснополянської ЗОШ І-ІІІ. Це був перший етап на якому кандидати виконували завдання на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та виконували ситуаційне завдання у письмовій формі.

16:21 03.09.2021

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     02 вересня 2021 року № 474-К оголошено конкурс на зайняття посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

13:45 02.09.2021

Щодо виправлення неточностей Протоколу № 1 від 26.08.2021

На засіданні комісії Марківської селищної ради Луганської області з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Марківської ЗОШ І-ІІ ст. №1 було внесено зміни у зв*язку з технічною помилкою, протокол засідання додається:

13:55 30.08.2021

Про засідання конкурсної комісії

26 серпня 2021 року відбулось засідання конкурсної комісії Марківської селищної ради Луганської області з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Марківської ЗОШ І-ІІ ступенів №1, директора Ліснополянської ЗОШ І-ІІІ степенів, директора Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марківської селищної ради Луганської області. Gісля детальної перевірки наданих документів, членами комісії одноголосно було надано допуск до участі у конкурсі.  Протоколи засідання додаються :

10:52 27.08.2021

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від  27 серпня 2021 року № 452-к оголошено конкурс на зайняття посади провідного спеціаліста відділу культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету Марківської селищної ради.

09:00 27.08.2021

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від 27 серпня 2021 року № 452-к оголошено конкурс на зайняття посади спеціаліста 2 категорії відділу економічного розвитку та інвестицій Марківської селищної ради.

08:14 27.08.2021

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від 05 серпня 2021 року № 426-к оголошено конкурс на зайняття посади спеціаліста-землевпорядника відділу земельних відносин Марківської селищної ради.

13:46 05.08.2021