Луганська область, Старобільський район

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     08 квітня 2021 року № 201-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій Марківської селищної ради Луганської області.

16:12 08.04.2021

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     05 квітня 2021 року № 195-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади завідувача сектору опіки та піклування служби у справах дітей Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

15:38 05.04.2021

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     05 квітня 2021 року № 195-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста сектору опіки та піклування служби у справах дітей Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

15:38 05.04.2021

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     05 квітня 2021 року № 195-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади спеціаліста-юрисконсульта відділу земельних відносин Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

15:36 05.04.2021

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     05 квітня 2021 року № 195-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу інформатизації, телекомунікацій та інноваційного розвитку Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

15:35 05.04.2021

Оголошено конкурс на зайняття посади (на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку постійного працівника)

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     24 березня 2021 року № 160-К оголошено конкурс на зайняття посади (на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку постійного працівника) спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Марківської селищної ради Марківського району Луганської області - віддалене робоче місце (село Лісна Поляна).

14:28 24.03.2021

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від    15 лютого 2021 року № 76-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Марківської селищної ради Луганської області.

16:50 15.02.2021

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     09 лютого 2021 року № 70-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу молоді та спорту Марківської селищної ради Луганської області.

16:54 09.02.2021

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     08 лютого 2021 року № 69-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста сектору бухгалтерського обліку і звітності та планування доходів відділу фінансів Марківської селищної ради Луганської області.

16:34 08.02.2021