Луганська область, Марківський район

18 Травня, 2020 р., 16:56
Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від   18 травня 2020 № 185-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу молоді та спорту Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

18 Травня, 2020 р., 16:55
Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від    18 травня 2020 № 185-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста юридичного відділу Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

15 Травня, 2020 р., 13:08
Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від 15 травня 2020 № 183-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу молоді та спорту Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.