Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від 18 листопада 2021 року № 585-к оголошено конкурс на зайняття посади (на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку постійного працівника) провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Марківської селищної ради.

16:09 18.11.2021

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від 18 листопада 2021 року № 585-к оголошено конкурс на зайняття посади системного адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Марківської селищної ради.

16:07 18.11.2021

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від 18 листопада 2021 року № 585-к оголошено конкурс на зайняття посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Марківської селищної ради.

16:06 18.11.2021

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від 11 жовтня 2021 року № 529-к оголошено конкурс на зайняття посади спеціаліста 1 категорії відділу культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету Марківської селищної ради.

09:40 11.10.2021

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади завідувача комунального закладу «Марківський селищний будинок культури»

Наказом начальника відділу культури, національностей, релігій та туризму Марківської селищної ради Луганської області № 46/05-01 від 24.09.2021 р., оголошено конкурс на заміщення вакантної посади завідувача комунального закладу «Марківський селищний будинок культури».

10:11 24.09.2021

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     16 вересня 2021 року № 490-К оголошено конкурс на зайняття посади начальника відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, благоустрою та охорони навколишнього середовища Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

14:28 16.09.2021

Про засідання конкурсної комісії

09 вересня 2021 року відбулось засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Марківської ЗОШ І-ІІ ст. № 1, Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст та Ліснополянської ЗОШ І-ІІІ. Це був ІІ етап, на якому члени комісії оцінювали презентацію конкурсантами перспективного плану розвитку закладу освіти. З результатами можна ознайомитися в скан копіях протоколів, що додаються:

13:44 10.09.2021

Про засідання конкурсної комісії

02 вересня 2021 року у приміщенні адмінбудівлі Марківської селищної ради  відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Марківської ЗОШ І-ІІ ст. № 1, Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст та Ліснополянської ЗОШ І-ІІІ. Це був перший етап на якому кандидати виконували завдання на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та виконували ситуаційне завдання у письмовій формі.

16:21 03.09.2021

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     02 вересня 2021 року № 474-К оголошено конкурс на зайняття посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

13:45 02.09.2021

Щодо виправлення неточностей Протоколу № 1 від 26.08.2021

На засіданні комісії Марківської селищної ради Луганської області з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Марківської ЗОШ І-ІІ ст. №1 було внесено зміни у зв*язку з технічною помилкою, протокол засідання додається:

13:55 30.08.2021