ДПС України ІНФОРМУЄ

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування: щодо яких активів не здійснюється нарахування та сплата збору

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Підрозділ 9-4 розділу ХХ Податкового кодексу України визначає склад та обсяг активів, джерела одержання (набуття) яких у разі невикористання фізичною особою права на подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації вважаються такими, з яких повністю сплачено податки і збори відповідно до податкового законодавства.

09:41 23.09.2021

Понад 230 млн грн рентної плати за користування надрами – внесок до бюджету платників податків Луганщини

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що у січні – cерпні 2021 року до Зведеного бюджету України надійшло 230,3 млн грн рентної плати за користування надрами. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 125,6 млн грн або більш ніж в 2 рази.

09:41 23.09.2021

Бізнес Луганщини сплатив майже 75 млн грн екологічного податку

За січень - серпень 2021 року платники податків Луганської області перерахували до зведеного бюджету 74,8 млн грн екологічного податку. До місцевих бюджетів було зараховано 29,5 млн грн, до державного бюджету – 45,3 млн гривень. Про це розповіла заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.

13:47 22.09.2021

Луганщина перерахувала до бюджету понад 130 млн грн податку на прибуток

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян поінформувала, що впродовж січня – серпня 2021 року платники регіону спрямували до Зведеного бюджету України 133,3 млн грн податку на прибуток. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження податку збільшились на 19,7 відс. або на 21,9 млн гривень. При цьому державний бюджет отримав 115 млн грн, місцеві бюджети 18,3 млн гривень.

09:10 21.09.2021

Подання звітності платниками єдиного податку ІІІ групи

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Відповідно до п. 294.1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал (крім податкового періоду для податкової звітності з податку на додану вартість, визначеного пунктом 202.1 ПКУ).

09:09 21.09.2021

Землекористувачі та власники землі Луганщини сплатили понад 293 млн гривень

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що юридичні та фізичні особи сплатили у січні – серпні 2021 року 293,5 млн грн плати за землю. Це на 27,7 відс. або на 63,6 млн грн більше ніж у аналогічному періоді минулого року. Ці кошти були спрямовані до місцевих бюджетів регіону.

10:44 20.09.2021

Місцеві громади Луганщини отримали 286 млн грн єдиного податку

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що протягом січня - серпня 2021 року від спрощенців Луганщини до місцевих бюджетів надійшло 286 млн гривень.

14:49 17.09.2021

Платники Луганщини перерахували до бюджету понад 182 млн грн військового збору

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян розповіла, що за січень – серпень 2021 року надходження військового збору склали 182,7 млн гривень. Це на 27,1 млн грн, або на 17,4 відс. більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

09:15 16.09.2021

Органами ДПС Луганщини проведено 98 перевірок з обігу підакцизних товарів

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов розповів, що протягом січня – серпня 2021 року податківцями проведено 98 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання діючого законодавства щодо регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального.

13:46 14.09.2021