Луганська область, Марківський район

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

15 Липня, 2020 р., 15:07
У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли.Підлягають списанню несплачені станом на 03.06.2020 року суми недоїмки, нараховані фізичним особам - підприємцям на загальній системі оподаткування та фізичним особам, які здійснюють незалежну професійну діяльність, за період з 1 січня 2017 року по 3 червня 2020 року, а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки, за умови що такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб.
15 Травня, 2020 р., 11:56
За словами начальника Старобільського управління Головного управління ДПС у Луганській Микола Лиманський станом на 01.05.2020 року по Марківському району податковий борг юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців складає – 904,1 тис.грн., заборгованість з єдиного соціального внеску складає – 435,1 тис.грн.
27 Квітня, 2020 р., 15:17
З метою здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства, виявлення фактів, що можуть свідчити про вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень посадовими чи службовими особами ГУ ДПС у Луганській області відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Луганській області здійснює розгляд повідомлень про корупцію отриманих від викривачів.