ДПС України ІНФОРМУЄ

Оформити «ідентифікаційний код» можна через послугу «єМалятко»

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Постановою  КМУ від 10.07.2019 № 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини” (далі – Постанова №691) затверджено порядок надання комплексної послуги “єМалятко”.

15:57 22.06.2021

Місцеві громади Луганщини отримали від спрощенців понад 183 млн грн єдиного податку

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жердєв повідомив, що протягом січня-травня 2021 року від спрощенців Луганщини до місцевих бюджетів надійшло 183,2 млн гривень.

13:44 22.06.2021

Платники Луганщини перерахували до бюджету понад 108 млн грн військового збору

За словами заступника начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євгена Жердєва, на Луганщині платники податків доволі відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору, спрямованого на захист державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України.

13:27 18.06.2021

Платники Луганщини отримали у Центрах обслуговування майже 30 тисяч адміністративних послуг

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євген Жердєв розповів, що органами ДПС регіону у січні – травні 2021 року надано платникам              29 тис.709 адміністративних послуг, з них в електронній формі – 3 тис.459. Останній показник на 103 відс. перевищує кількість адміністративних послуг в електронному вигляді за аналогічний період минулого року.

11:29 17.06.2021

Маєте податковий борг: черговість зарахування поточних платежів

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Відповідно до пункту 87.9 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) у разі наявності у платника податків податкового боргу контролюючі органи зобов’язані зарахувати кошти, що сплачує такий платник податків, в рахунок погашення податкового боргу згідно з черговістю його виникнення незалежно від напряму сплати, визначеного платником податків.

11:29 17.06.2021

Підстави для відмови у реєстрації КОРО та РК

Згідно з п. 9 глави 1 розд. II Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 зі змінами та доповненнями (далі – Порядок), протягом двох робочих днів після отримання заяви про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій та/або розрахункової книжки за формою № 1-КОРО (додаток 3 до Порядку) (далі – реєстраційна заява за ф. № 1-КОРО (ідентифікатор J/F1311303)) контролюючий орган відмовляє в реєстрації книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО), якщо:

09:06 17.06.2021

На розрахункові рахунки в банку платникам повернуто майже 48 млн грн ПДВ, заявленого до бюджетного відшкодування

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що за січень – травень 2021 року платники податків Луганщини подали 62 заяви про повернення суми бюджетного відшкодування на розрахунковий рахунок в банку. Загальна сума заявленого бюджетного відшкодування становить 71,6 млн гривень. В аналогічному періоді минулого року подано 46 заяв на загальну суму 49,7 млн гривень.

08:08 17.06.2021

Для обліку розрахункових операцій необхідно застосовувати касову техніку яка включена до Державного реєстру РРО

Підприємці, які зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО), повинні врахувати, що вони можуть використовувати лише касову техніку, яка включена до Державного реєстру РРО.

15:46 15.06.2021

Землекористувачі та власники землі Луганщини сплатили майже 136 млн гривень

За словами заступника начальника Головного управління ДПС у Луганській області Євгена Жердєва, юридичні та фізичні особи сплатили у січні –травні 2021 року 135,6 млн грн плати за землю. Це на 36,6 відс. або на 36,4 млн грн більше ніж у аналогічному періоду минулого року. Ці кошти були спрямовані до місцевих бюджетів регіону.

11:52 15.06.2021

Як отримати довідку про відсутність заборгованості

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи затверджено 03 вересня 2018 року наказом Міністерства фінансів України за № 733.

11:52 15.06.2021