Луганська область, Марківський район

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ

15 Травня, 2020 р., 11:56
За словами начальника Старобільського управління Головного управління ДПС у Луганській Микола Лиманський станом на 01.05.2020 року по Марківському району податковий борг юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців складає – 904,1 тис.грн., заборгованість з єдиного соціального внеску складає – 435,1 тис.грн.
27 Квітня, 2020 р., 15:17
З метою здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства, виявлення фактів, що можуть свідчити про вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень посадовими чи службовими особами ГУ ДПС у Луганській області відділ з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Луганській області здійснює розгляд повідомлень про корупцію отриманих від викривачів.