A A A K K K
для людей із порушенням зору
Марківська селищна військова адміністрація
Старобільського району Луганської області

До уваги підприємців

До уваги представників бізнесу

Доводимо до вашого відома, що згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 р. №107 (в новій редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2022 р. №517) бюджетні кошти спрямовуються за такими напрямами:

1. Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї.

2. Часткове відшкодування вартості закуплених для  подальшого відтворення племінних тварин, а саме телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності, свинок та кнурців, вівцематок, баранів, ярок, козематок, цапів, кізочок, цапків, бджолиних пакетів, бджолиних маток, сперми бугаїв і кнурів та ембріонів великої рогатої худоби, які мають племінну (генетичну) цінність.

3. Часткове відшкодування вартості будівництва та/або реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, рибницьких господарств, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції.

4. Часткова компенсація вартості будівництва та/або реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції в частині витрат, профінансованих без урахування податку на додану вартість за рахунок банківських кредитів.

5. Часткове відшкодування вартості будівництва та/або реконструкції підприємств із зберігання та переробки зерна.

6. Спеціальна бюджетна дотація за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок.

7. Спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів власного відтворення.

8. Погашення бюджетної кредитної заборгованості, зареєстрованої в органах Казначейства, за попередній бюджетний період за напрямом «Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції».

Детальну інформацію можна дізнатися за посиланням: «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції».

 

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва у 2022 році відкрита для реєстрації!

 

Вже третій рік Естонська рада у справах біженців у співпраці з Гараж48 та Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» запрошує жінок зі східної України розпочати свою мандрівку в світ підприємництва, щоб стати підприємницею.

60 нових бізнес-ідей та 30 існуючих бізнесів отримають шанс вивести свої бізнеси на новий рівень. Переможці – 31 команда та індивідуальні бізнеси, які будуть відібрані журі, - отримають підтримку в сумі від 20 000 до 150 000 грн. разом з менторством протягом шести місяців.

Збройний конфлікт у східній Україні, який продовжується з 2014 року, зумовив те, що кілька мільйонів осіб знаходяться в складних життєвих умовах та щодня стикаються з викликами. Протягом двох років Програма розширення можливостей жіночого підприємництва показала силу та рішучість жінок, які кидають виклик складним життєвим обставинам завдяки підприємництву. Відкриваючи нові мікро- та сімейні бізнеси, які забезпечують дохід для своєї сім’ї та інших родин, вони надають роботу, життєво важливі послуги та створюють спільноту однодумиць і жінок-підприємиць у східній Україні.    

Вже втретє Програма розширення можливостей жіночого підприємництва проводиться для жінок, які проживають у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Харківській та Дніпропетровській областях –  живуть  вздовж контактної лінії, є внутрішньо переміщеними особами, мають інвалідність чи членів родин з інвалідністю або належать до інших вразливих груп населення.   

У програмі можуть взяти участь індивідуальні бізнес-заявки та жіночі команди (де більшість складають жінки) з новими мікро- та сімейними бізнесами або вже існуючими бізнесами. Буде проведено дві окремі програми: одна для нових бізнесів та одна для існуючих бізнесів.

Програма впроваджуватиметься з лютого по грудень 2022 року. Ми хочемо підтримати нові та існуючі бізнеси, щоб вони стали успішними та стійкими через серію відкритих воркшопів для всіх бажаючих, дві інтерактивні підприємницькі програми, подання бізнес-ідей і менторську програму протягом шести місяців.  

ВІДКРИТІ ВОРКШОПИ ДЛЯ ВСІХ БАЖАЮЧИХ

Лютий – березень 2022 року

Цього року ми проведемо серію з шести онлайн-воркшопів щодо започаткування підприємництва та створення бізнес-ідеї. Ці онлайн-воркшопи відкриті для всіх бажаючих, для жінок різного віку, хто мотивований створити та розвивати мікро- або малий бізнес.

Отримайте нові знання та розуміння, чи Ви можете займатися підприємницькою діяльністю!

РОЗРОБКА ІДЕЇ ТА БІЗНЕС-МИСЛЕННЯ 19 лютого, 14.00 – 17.00 GMT+2
Як визначити проблему та розробити бізнес як вирішення цієї проблеми.

СТВОРЕННЯ КОМАНДИ 26 лютого, 14.00 – 17.00 GMT+2
Чому і як працювати в команді для Вашого бізнесу. Управління командою та динаміка команди. 

БІЗНЕС-МОДЕЛЬ КАНВАС 5 березня, 14.00 – 17.00 GMT+2

Розробка Вашої бізнес-моделі, визначення того, хто є Вашими клієнтами. 

ФІНАНСОВІ ТА ПРАВОВІ АСПЕКТИ ДЛЯ СТАРТУ БІЗНЕСУ 5 березня, 14.00 – 17.00 GMT+2
Ключові правові та фінансові аспекти для старту бізнесу.

БРЕНДУВАННЯ ТА МАРКЕТИНГ
19 березня 14.00 – 17.00 GMT+2

Як створити власний бренд. Маркетингова стратегія. Інструменти маркетингу в соціальних мережах.

ПІДГОТОВКА ДО ПОДАЧІ ЗАЯВКИ З БІЗНЕС-ІДЕЄЮ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЙНІ НАВИЧКИ 26 березня, 14.00 – 17.00 GMT+2

Реєстрація на відкриті воркшопи для всіх бажаючих за посиланням:

 https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022 

 ПРОГРАМА ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ НОВИХ БІЗНЕСІВ

26 квітня – 9 травня  

Протягом програми у Вас буде можливість покращити та отримати нові підприємницькі навички, дізнатися, що значить розвивати свій власний бізнес та створити першу модель Вашої послуги чи продукту. Наші досвідчені ментори будуть з Вами онлайн, щоб втілити це в реальність!

Немає обмежень у сферах ваших бізнес-ідей: аграрний сектор, текстильна та реміснича діяльність або промисловість, послуги краси та оздоровлення, послуги у сфері харчування та кейтерінгу, а також інші напрямки та сфери діяльності.

Програма підприємництва складається з наступних кроків:

МЕНТОРСТВО на віртуальних контрольних перевірках з менторами-кураторами команд та індивідуальні зустрічі онлайн з міжнародними експертами.  

ВОРКШОПИ будуть присвячені наступним темам:

- розробка товарів і послуг;
- бізнес-планування та розвиток бізнесу;
- бухгалтерські аспекти, фінансове планування;
- розрахунок собівартості та вартості продукції;
- маркетинг, маркетинг у соціальних мережах, основи дизайну;
- презентаційні навички;
- управління командою.

РОБОТА В КОМАНДІ

ФІНАЛ з ЖУРІ та відбір команд, які отримають підтримку (грант) та менторство.

ПРОГРАМА ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ ІСНУЮЧИХ БІЗНЕСІВ

24 – 30 травня

Ця програма запрошує вже існуючі та працюючі мікро- та сімейні бізнеси у східній Україні, які очолюють жінки, що належать до різних вразливих груп населення з метою розширення та розвитку стійкого бізнесу.

Програма включає менторство, воркшопи, роботу в команді, фінальну презентацію та гранти на розвиток підприємництва і менторську програму для команд-переможців. 

ГРАНТИ НА ПІДПРИЄМНИЦТВО ТА МЕНТОРСТВО

Червень – грудень 2022

Переможці: команди та індивідуальні бізнес-заявки обох програм підприємництва – для нових та існуючих бізнесів отримають підтримку (грант). Гранти будуть надані у формі обладнання та інструментів, необхідних для старту або розвитку бізнесу.

15 жінок – нові бізнеси отримають 20-30 000 грн. на підтримку старту бізнесу (для кожного бізнесу).

10 команд – нові бізнеси отримають 65-85 000 грн. на підтримку старту бізнесу (для кожного бізнесу).

6 вже існуючих бізнесів отримають 85-150 000 грн. на підтримку розвитку бізнесу (для кожного бізнесу).

Гранти на підприємництво будуть надаватися разом з менторською програмою тривалістю шість місяців з індивідуальним менторством та воркшопами для підтримки подальшого розвитку бізнесу.   

                                                                               —  —  —

 РЕЄСТРАЦІЯ

Відкриті воркшопи для всіх бажаючих : https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022  

Реєстрація на воркшоп закінчується за 2 дня до дня його проведення.


ПРОГРАМА ПІДПРИЄМНИЦТВА:

60 команд та жінок з новими бізнес-ідеями будуть відібрані до участі в Програмі підприємництва, яка триватиме з 26 квітня по 9 травня.

20 команд та жінок з вже існуючими бізнесами будуть відібрані до участі в Програмі підприємництва, яка триватиме з 24 травня по 30 травня.

Для того, щоб подати заявку як команда, потрібно як мінімум три члени команди (виняток – сімейні бізнеси – потрібно як мінімум два члени команди).

Реєстрація бізнес-заявок для участі в програмі підприємництва буде відкрита 19 лютого.

Якщо у Вас є питання щодо участі, будь ласка, зв’яжіться із Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» за електронною адресою:  [email protected]   або зателефонуйте:  Донецька та Луганська області: 095-611-87-98 (Раїса), Запорізька, Харківська, Дніпропетровська області: 068-221-22-80 (Лідія).

Долучайтеся до сторінки заходу у Фейсбуці, щоб слідкувати за оновленнями: 

Програма підприємництва для нових бізнесів: https://fb.me/e/2XX16kJ85
Програма підприємництва для існуючих бізнесів: https://fb.me/e/29IubN8Xb

Сторінка програми на сайті Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє»

https://www.ednist-fond.com.ua/empowering-women-entrepreneurship-program-2022/

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва фінансується Міністерством закородонних справ Естонії з фонду розвитку співробітництва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь