Луганська область, Марківський район

21 Квітня, 2020 р., 13:43
1. Мета проведення послуг:  відбір виконавця комплексних послуг з виконання робіт щодо підготовки лотів до продажу на земельних торгах прав оренди земельних ділянок (виготовлення агрохімічного паспорту земельних ділянок) та проведення земельних торгів.
06 Квітня, 2020 р., 13:09
В рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру на Сході України за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинається  грантова програма для місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на підконтрольних Уряду України територіях Луганської, Донецької та Запорізької областей на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств.
12 Березня, 2020 р., 11:19
04 Березня, 2020 р., 10:04
Напередодні свята краси - Міжнародного жіночого дня 8 березня, щиро запрошуємо Вас на святковий концерт, який відбудеться 5 березня у актовому залі РДА. Початок о 10.00 годині. Святковий настрій даруватимуть артисти районної сцени! З повагою, селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба
21 Лютого, 2020 р., 14:16
Марківське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області запрошує суб’єктів господарювання, що займаються бджільництвом; суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері вирощування сільськогосподарських культур, на нараду з питань недопущення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів.
21 Лютого, 2020 р., 13:44
Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 28.02.2020 року на офіційному сайті Марківської селищної ради https://markivska-gromada.gov.ua/ в розділі «Економіка», рубрика «Регуляторна діяльність», підрубрика «Проєкти регуляторних актів» буде оприлюднено проєкти регуляторних актів разом з аналізом регуляторного впливу :