Оголошення

Запрошуємо активну, енергійну, ініціативну молодь долучитися до створення Молодіжної ради при Марківській СВА

Молодіжна рада - це консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії молоді громади з Марківською селищною військовою адміністрацією, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, які впливають на життя молоді та її участь в усіх сферах життя громади, опікується проблемами молоді, працює над формуванням та реалізацією молодіжної політики.

06:55 18.10.2023

До уваги жителів Марківської громади!

Центр надання адміністративних послуг Марківської селищної ради відновив доступ до Реєстру територіальної громади. Мешканці громади можуть звернутися до адміністратора ЦНАПу та отримати наступні адміністративні послуги:

08:10 27.06.2023

Україна - фортеця незламності

Друзі! До дня Конституції України🇺🇦 відділ освіти Марківської селищної ради та відділ культури, національностей, релігій та туризму нашої громади запрошують на спільну інформативно-мистецьку подію "Україна - фортеця незламності"💙💛 у суботу, 24 червня, о 12.00. Захід пройде у змішаному форматі. Офлайн - у приміщенні координаційного центру (за адресою: м. Київ, вул. Рене Декарта, 14). Усі бажаючі учасники можуть приєднатися онлайн за посиланням, яке додаємо.

18:08 20.06.2023

Літо - час для творчості!

Дорогі наші маленькі друзі!👫 Літо в розпалі,🌻 то ви маєте більше вільного часу, правда ж? Нагадуємо, що змістовно провести дозвілля можна і за цікавою захоплюючою книгою!📚 Запрошуємо вас разом із дорослими до бібліотеки для дітей імені Миколи Дубова (за адресою вул. Рене Декарта, 14, м. Київ), де можна обрати літературу на будь-який смак: пригоди, фантастика, казки, оповідання... Ну і звісно наші з вами творчі зустрічі теж ніхто не відміняв 👌😉

21:09 14.06.2023

єВідновлення

​​🪚💳 єВідновлення: як відкрити спеціальну картку, щоб отримати кошти на ремонт пошкодженого житла Хочете отримати грошову допомогу на ремонт вашої домівки, яка постраждала через російську агресію? Тоді повідомте про пошкоджене майно у Дії, подавайте заяву на допомогу та відкрийте спеціальну картку єВідновлення. Саме туди прийдуть кошти для ремонту. Як відкрити картку❓ 1️⃣ Виберіть один банк із переліку: ◾ ПриватБанк ◾ monobank  ◾ ПУМБ ◾ Абанк ◾ Sense Bank ◾ Райффайзен Банк ◾ sportbank  ◾ izibank 2️⃣ Завантажте застосунок банку 👉🏻 відкрийте спеціальну картку єВідновлення Як працює картка❓ Можна розраховуватися лише за будівельні матеріали чи послуги бізнес-партнерів програми єВідновлення. Проте не можна переказувати гроші на інші рахунки, знімати готівку, оплачувати за реквізитами та поповнювати картку. Зверніть увагу❗ Після того, як отримаєте кошти на ремонт житла, маєте витратити їх протягом 12 місяців. Інакше гроші повернуться до державного бюджету.  Більше про програму єВідновлення дізнавайтеся на сайті 👉🏻 https://erecovery.diia.gov.ua/   Відбудовуємо Україну разом 💪🏻 Послугу єВідновлення розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» і Світового банку.

09:38 14.06.2023