Луганська область, Старобільський район

ОГОЛОШЕННЯ

21.12.2020 року о 15-00 годині в залі засідань Марківської районної державної адміністрації за адресою: вул. Центральна, 18, смт Марківка, Луганська область відбудеться продовження засідання першої сесії Марківської селищної ради восьмого скликання.

12:00 21.12.2020

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     16 вересня 2020 року № 477-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади спеціаліста 2 категорії (еколога) відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, архітектури, благоустрою та охорони навколишнього середовища Марківської селищної ради Марківського району Луганської області.

15:24 16.09.2020

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради від     16 вересня 2020 року № 476-К оголошено конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Марківської селищної ради Луганської області».

15:23 16.09.2020

До уваги громадян!

Марківська селищна рада Марківського району Луганської області повідомляє про те, що на території селищної ради в адміністративних межах населених пунктів смт. Марківка, с. Деркулове, с. Бондарівка, с. Курячівка, с. Нова Україна, с. Лісна Поляна, с. Скородна, с. Тишківка, с. Крупчанське, с. Фартуківка, с. Марківське, с. Сичанське, с. Караван-Солодкий, с. Бондарне, с. Виноградне, с.  Крейдяне, с. Городище, с. Лобасово, проводиться робота по виготовленню нормативно-грошової оцінки населених пунктів.

16:46 20.05.2020

Щодо проведення відбору виконавця комплексних послуг

1. Мета проведення послуг:  відбір виконавця комплексних послуг з виконання робіт щодо підготовки лотів до продажу на земельних торгах прав оренди земельних ділянок (виготовлення агрохімічного паспорту земельних ділянок) та проведення земельних торгів.

13:43 21.04.2020