Оголошення

Прокуратура вимагає повернути громаді незаконно відчужені землі вартістю понад 5 млн гривень

Старобільською окружною прокуратурою Луганської області подано до суду позовну заяву про визнання незаконним рішення щодо передачі у приватну власність земельних ділянок загальною площею майже 25 га  вартістю понад 5 млн грн та їх повернення у розпорядження територіальної громади.

15:57 15.06.2021

Святковий захід до Міжнародного Дня захисту дітей

Увага, Увага! Інформація для всієї малечі Марківської громади та звісно їх батьків! Запрошуємо ВАС на свято "Калейдоскоп розваг", що відбудеться завтра, 01 червня, з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей! У програмі заходу концерт дитячих талантів та безліч цікавих ігрових локацій. ДЕ? - селище Марківка дитячий сквер "КАЗКА" ПОЧАТОК о 09.00 годині ранку.Прихопіть із собою гарний настрій та засоби індивідуального захисту.

08:53 31.05.2021

Запрошуємо на роботу в прокуратуру

Старобільська окружна прокуратура Луганської області повідомляє, що  відповідно до наказу Генерального прокурора від 30 квітня 2021 року №134 «Про проведення добору на зайняття вакантних та тимчасово вакантних посад прокурорів в окружних прокуратурах і спецілізованих прокуратурах у військовій та оборонній сфері (на правах окружних) 05.05.2021 розпочався  добір на зайняття вакантних посад і тимчасово вакантних посад прокурорів в окружних прокуратурах, а також спеціалізованих прокуратурах у військовій та оборонній сфері (на правах окружних ).

14:43 06.05.2021

Увага оголошення!

У зв’язку з складною санітарно-епідеміологічною ситуацією, яка склалася в громаді, поширенням серед працівників Марківської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з метою запобігання поширенню на території Марківського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів, які призначені на 06 та 07 травня 2021 року, відтерміновано на інший час. Щодо дати проведення засідань буде попередньо повідомлено.

08:25 05.05.2021

Увага оголошення!

У зв’язку з складною санітарно-епідеміологічною ситуацією, яка склалася  в громаді та перебування на лікарняному членів комісії з проведення конкурсу на заміщення посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Марківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марківської селищної ради, призначене на 27.04.2021р., засідання конкурсної комісії відтерміновано на інший час. Щодо дати проведення засідання буде попередньо повідомлено.

08:53 27.04.2021

Оголошення про проведення засідання Координаційної ради з впровадження бюджету участі в Марківській територіальній громаді на 2021 рік

Марківська селищна рада повідомляє, що 27.04.2021 року о 09.00 в мультимедійній кімнаті на другому поверсі за адресою: смт Марківка, вул. Центральна, 18 відбудеться засідання Координаційної ради з впровадження бюджету участі в Марківській територіальній громаді.

10:05 23.04.2021

Шановні жителі Марківської громади!

Для отримання консультацій з питань соціального захисту звертайтесь до відділу соціального захисту населення Марківської селищної ради

15:49 15.04.2021