Луганська область, Старобільський район

Заступник селищного голови

Ковтун Юрій Олексійович

12 травня 1973 року - народився в м. Ворошиловград (Луганська)

1990 рік - закінчив Марківську середню школу

1994 рік - закінчив Луганське вище військово-авіаційне училище штурманів

З жовтня 1994 по березень 1996 року проходив службу в 947 БАД 34 повітряної армії на посаді штурмана літака Су-24

З вересня 1996 по червень 2020 року - проходив службу в ОВС МВС України на посадах молодшого, середнього та вищого складу.

З вересня 2005 по червень 2020 року займав посади начальтника Біловодського РВ ГУМВС, Марківського ВП ГУНП, Новопсковського ГУНП, полковник поліції.

З серпня 1997 по серпень 2002 року - навчався в академії внутрішніх справ, за спеціальністю юрист-правознавець.

16 червня 2020 року - наказом начальника ГУНП в Луганській області звільнений з лав Національної поліції за власним бажанням за вислугою років.

З серпня 2020 року - займав посаду начальника відділу житлово-комунального господарства Марківської селищної ради

23.12.2020 року- займає посаду заступника селищного голови Марківської селищної ради

Одружений, є донька 1999 року народження.