A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Марківська громада
Луганська область, Марківський район

Регуляторна діяльність

ПОВІДОМЛЕННЯ Про наміри оприлюднення проєкту регуляторного акту

Повідомляємо , що  30 травня 2020 року на офіційному сайті   « Марківська громада»  за посиланням : https://markivska-gromada.gov.ua/regulyatorna-diyalnist/  буде  оприлюднено проєкт регуляторного акту: «Про організацію та проведення ярмаркової діяльності на території смт. Марківка ».     

08:54 26.05.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ Про наміри оприлюднення проєкту регуляторного акту

      Відповідно до ст .9 Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо , що  у наступному номері газети  «Вісті Марківщини» буде  оприлюднено проєкт регуляторного акту:

09:41 30.04.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 року №1160-IV «Про засади державної політики у сфері господарської діяльності», на підставі ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Марківська селищна рада  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Марківської селищної ради : Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги  комунальної установи «Центр надання соціальних послуг». Проект рішення, аналіз регуляторного впливу та детальні розрахунки тарифів розміщено на сайті Марківської селищної ради www. https://markivska-gromada.gov.ua/  в розділі "Оголошення".

15:59 22.02.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 року №1160-IV «Про засади державної політики у сфері господарської діяльності», на підставі ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Марківська селищна рада  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Марківської селищної ради : Про затвердження тарифів   МКП «Марківський комунальник» на послуги з поводження з побутовими відходами , вивіз рідких нечистот та на послуги з утримання будинків і споруд  та прибудинкової території.. Проект рішення, аналіз регуляторного впливу та детальні розрахунки тарифів розміщено на сайті Марківської селищної ради www. https://markivska-gromada.gov.ua/  в розділі "Оголошення".

15:55 22.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування