Луганська область, Марківський район

Основні етапи створення Стратегії

21 Травня, 2020 р., 13:27
21 травня 2020 року відбулось перше засідання робочої групи з розробки стратегії економічного розвитку Марківської об’єднаної територіальної громади на 2021-2027 рр. за участі членів робочої групи, лікарів,  працівників культури, освіти, старостів сіл, депутатів, підприємців, громадських активістів
14 Квітня, 2020 р., 11:58
Розпорядженням селищного голови Марківської селищної ради № 51 від 02 квітня 2020 року було затверджене Положення та склад робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Марківської селищної ради (перспективної об’єднаної територіальної громади) на 2021-2027 роки (положення див. за посиланням https://markivska-gromada.gov.ua/polozhennya-pro-robochu-grupu-z-pidgotovki-strategichnogo-planu-rozvitku-perspektivnoi-markivskoi-ob%E2%80%99ednanoi-teritorialnoi-gromadi-15-23-54-13-04-2020/)
14 Квітня, 2020 р., 11:43
Одним з етапів реалізації написання Стартегії - є створення Робочої групи, в яку повинні ввійти жителі громади, представники різних соціальних груп, аби почути та проаналізувати у форматі жвавого обговорення пріоритетні сторони для нашої громади. З метою залучення жителів ОТГ до процесу розробки стратегії розвитку, протягом березня 2020 року працівниками відділу економічного розвитку, інвестицій та інформаційно-комунікаційних технологій були направлені листи-запрошення долучитися до написання спільного, важливого документу для громади – Стратегії розвитку перспективної Марківської ОТГ на 2021-2027 роки.  З метою обговорення нагальних проблем, питань, які потребують негайного вирішення на території сільських рад, що не ввійшли на даному етапі до складу Марківської селищної ради, за ініціативи селищного голови Марківської селищної ради Ігоря Дзюби були запрошені до конструктивної бесіди сільські голови Просянської, Герасківської, Краснопільської та Кабичівської сільських рад. Так, як у перспективному плані передбачено, що Марківська громада наприкінці завершення процесу децентралізації, в результаті буде відповідати межам району, тож на думку Ігоря Дзюби було б доцільно обговорення написання Стратегії з небайдужими та активними представниками абсолютно всіх територій.
13 Квітня, 2020 р., 16:32
04 квітня 2020 року селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба провів робочу зустріч з  національним експертом із стратегічного планування ПРООН  Дмитром Дрожжиним. Що є для нас співпраця з ПРООН - це експертна підтримка у розробці Стратегії розвитку Марківської громади, це навчання з питань стратегічного планування та проєктного менеджменту, це можливість вивчення досвіду успішних громад, це допомога на обласному рівні у впровадженні обласного конкурсу проєктів та багато іншого.
13 Квітня, 2020 р., 16:20
04 лютого 2020 року селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба зустрівся із директором Агенства регіонального розвитку Луганської області Альбертом Зінченком та представником ООН Наталею Белюкіною. Під час зустрічі були обговорені основні етапи у розробці та створенні стратегії розвитку Марківської громади на наступні дев’ять місяців. Присутні учасники зустрічі отримали вичерпні відповіді на виниклі запитання в ході обговорення. Загалом детально були окреслені основні принципи створення стратегії розвитку громади та шляхи її подальшої успішної реалізації.
13 Квітня, 2020 р., 16:20
26-28 лютого працівники Марківської об’єднаної територіальної громади взяли участь у триденному семінарі – тренінгу «Розроблення стратегії розвитку ОТГ на партисипативних засадах».
13 Квітня, 2020 р., 16:06
У січні 2020 року за результатами конкурсу Марківську об'єднану територіальну громаду було відібрано для організації процесу розробки стратегії за участі досвіченого експерта, у відповідності до вимог чинного законодавства України та сучасних тенденцій спрямованих на залучення широкого кола зацікавлених сторін з використання технології "Теорія Змін"
13 Квітня, 2020 р., 16:05
У грудні 2019 року відділ економічного розвитку, інвестицій та інформаційно-комунікаційних технологій Марківської селищної ради подали заявку на участь у конкурсі щодо забезпечення експертного та організаційного супроводу процесу розробки або перегляду стратегії розвитку громади на 2020-2027 роки, що в рамках компоненту "Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади в Україні"