Луганська область, Марківський район

Основні етапи створення Стратегії

УВАГА ОГОЛОШЕННЯ!!!

Робоча група з розробки Стратегії розвитку перспективної Марківської ОТГ до 2027 року оголошує конкурсний відбір технічних завдань (ТЗ) до Плану реалізації Стратегії.

14:03 03.09.2020

СТРАТЕГІЧНІ, ОПЕРАТИВНІ ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ

Спираючись на результати соціально-економічного аналізу, SWOT-аналізу та SWOT-матриці, з урахуванням порівняльних переваг, викликів та ризиків, а також стратегічного бачення перспективної Марківської ОТГ, члени робочої групи обрали, як базову, динамічну (конкурентну стратегію), яка передбачає формування конкурентних переваг громади шляхом мінімізації впливу на розвиток слабких сторін за допомогою можливостей, які зараз виникають в нашій країні та у світі. При цьому громада повинна максимально використати свої сильні сторони.

13:56 03.09.2020

ГОЛОВНІ ЧИННИКИ СТРАТЕГІЧНОГО ВИБОРУ. Сценарії розвитку Марківської громади

Сценарне моделювання є важливою методологічною базою стратегічного вибору. який враховує що, крім об’єктивного аналізу соціально-економічної ситуації в громаді є достатньо вірогідні прогнози, побудовані на статистично зафіксованих тенденціях і кількісних показниках, з урахуванням особливостей функціонування тих секторів і сфер економіки які є найбільш вагомими для перспективної Марківської ОТГ

13:51 03.09.2020

SWOT-матриця перспективної Марківської громади

SWOT-матриця дозволяє виявити взаємозв‘язки між «внутрішніми» (сильні та слабкі сторони) та «зовнішніми» (можливості та загрози) факторами, які мають стратегічне значення для перспективної Марківської об’єднаної громади. Суцільна лінія символізує сильний взаємозв‘язок, пунктирна – слабкий. Саме ці взаємозв‘язки дозволяють сформулювати порівняльні переваги, виклики і ризики, які є основою для стратегічного вибору – формулювання стратегічних та операційних цілей розвитку громади на довгострокову перспективу.

13:45 03.09.2020

Засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Марківської перспективної ОТГ

17 липня 2020 року, відбулось чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Марківської перспективної ОТГ. Напрацьовані базові елементи на шляху розвитку громади. Як зазначив національний експерт з соціально-економічного та стратегічного планування ПРООН Дмитро Дрожжин: «Нас чекає складна робота по формуванню "дерев" проблем!» на цьому засіданні спільно з членами робочої групи було створено «дерево проблем» щодо інфраструктури громади. Відділу економічного розвитку Марківської селищної ради було дано завдання намітити перелік можливих дерев проблем, над якими будуть працювати наступного разу.

11:33 20.07.2020

В Марківській ОТГ триває робота над розробкою Стратегії розвитку перспективної Марківської ОТГ

22 червня 2020 року на черговому засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку перспективної Марківської ОТГ члени групи разом із національним експертом з соціально-економічного та стратегічного планування ПРООН – Дмитром Дрожжиним продовжили роботу з формування SWOT- та PESTEL-аналізу перспективної Марківської ОТГ. Також на порядку денному обговорили пропозиції ООН Жінки з формування SWOT-аналізу громади.

09:38 22.06.2020

Продовжується робота над Стратегією розвитку перспективної Марківської громади на 2021-2027 роки.

19 червня 2020 року на черговому засіданні, робоча група працювала над ключовими елементами Стратегії: SWOT-аналізом, PESTEL- аналізом. Члени робочої групи внесли свої уточнення та корективи. Тож, було вирішено на наступному засіданні робочої групи, яке відбудеться 22 червня об 11.00, в залі засідань РДА запропонувати внесені корективи.

10:08 19.06.2020

Відбулось друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку перспективної Марківської громади 2021-2027

В Марківській ОТГ триває робота над розробкою Стратегії розвитку перспективної Марківської громади на 2021-2027 роки. 10 червня 2020 року відбулось друге засідання робочої групи.

11:09 10.06.2020