Луганська область, Марківський район

Впорядкування роботи земельного відділу Марківської селищної ради

Дата: 21.01.2020 15:11

21 січня селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба очолив засідання щодо роботи земельного відділу за участі в.о. старости та землевпорядників приєднаних територій. Начальник земельного відділу Олена Самардакова надала перелік питань, на які потрібно терміново звернути увагу аби відділ працював злагоджено та відповідно до діючого законодавства. Тож у найближчі строки землевпорядники повинні привести у відповідність договори оренди на територіях, підготувати реєстри для здійснення обліку земель в електронному вигляді, проводити роз’яснювальні роботи з громадянами з оформлення права власності чи користування земельних ділянок. Кожен з учасників наради мав змогу отримати відповідь з проблемних питань.