Луганська область, Марківський район

До Уваги населення!

Дата: 14.02.2020 13:22

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Луганської області на 2020 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 08.01.2020 № 11, телеграми управління з питань цивільного захисту Луганської облдержадміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації від 04.02.2020 № 36 19 лютого 2020 року з 13.45 до 14.00 в смт Марківка буде здійснюватися технічна перевірка автоматизованих систем централізованого оповіщення із запуском електросирен в навчальних цілях.

Просимо поставитися з розумінням до можливих незручностей. Почувши звук сирен цього дня зберігайте спокій, повідомте дану інформацію сусідам та знайомим. Правильною поведінкою ви допоможете запобігти виникненню паніки.