Луганська область, Марківський район

Робота над створенням стратегії розвитку триває в Марківській ОТГ

Дата: 04.03.2020 15:05

Сьогодні селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба провів робочу зустріч з  національним експертом із стратегічного планування ПРООН  Дмитром Дрожжиним. Що є для нас співпраця з ПРООН - це експертна підтримка у розробці Стратегії розвитку Марківської громади, це навчання з питань стратегічного планування та проєктного менеджменту, це можливість вивчення досвіду успішних громад, це допомога на обласному рівні у впровадженні обласного конкурсу проєктів та багато іншого.

В ході наради були надані практичні рекомендації щодо питань, які виникли на разі в Марківській громаді, намітили плани на майбутню співпрацю