Обговорили заходи щодо запобігання на території Марківського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19

Дата: 12.03.2020 11:53

Фото без описуСьогодні заступник селищного голови Марківської селищної ради Віталій Семенченко взяв участь у позачерговому засіданні районної постійно діючої комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке терміново скликав голова Марківської райдержадміністрації Костянтин Тимунь. Учасники наради обговорили заходи щодо запобігання на території Марківського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19. В результаті жвавого обговорення було вирішено введення заборони відвідування дошкільних та загальноосвітніх закладів району з 12.03.2020 до 03.04.2020. Вирішили рекомендувати  керівникам органів місцевого самоврядування, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, утриматися від організації та проведення масових заходів.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

• часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
  • під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;
  • уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
  • якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
  • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Із сирим м'ясом, молоком тощо слід поводитися обережно!

Не займайтесь самолікуванням, при найменших симптомах знедужання, терміново звертайтеся до лікаря, аби уникнути тяжких наслідків!

Бережіть себе та своїх близьких!