Відділ культури Марківської селищної ради проводить активну роботу з питань розробки Програми заходів на 2020 рік

Дата: 12.03.2020 15:29

Фото без описуВідповідно до рішення дванадцятої сесії Марківської селищної ради від 20 лютого 2020 року «Про прийняття закладів культури на фінансування та утримання до бюджету Марківської селищної ради» Керуючись Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Марківська селищна рада вирішила прийняти з 01.03.2020 року на фінансування та утримання до бюджету Марківської селищної ради:

- сільський клуб «Мрія» з штатною численністю 2,5 штатних одиниць;

- сільський клуб «Україна» з штатною численністю 2,5 штатних одиниць;

- Бондарівський сільський будинок культури з штатною численністю 2,5 штатних одиниць;

- Курячівський сільський клуб з штатною численністю 1,25 штатних одиниць;

- Кризький сільський будинок культури з штатною численністю 2,5 штатних одиниць;

- Сичівський сільський клуб з штатною численністю 0,5 штатних одиниць;

- Ліснополянський сільський будинок культури з штатною численністю 2,25 штатних одиниць;

- Тишківський сільський клуб з штатною численністю 0,75 штатних одиниць;

- Скородянський сільський клуб з штатною численністю 0,25 штатних одиниць;

- сільський клуб с. Марківське з штатною численністю 0,5 штатних одиниць;

- Сичанський сільський будинок культури з штатною численністю 2,25 штатних одиниць;

- Караван-Солодківський сільський будинок культури з штатною численністю 2,5 штатних одиниць.

На разі триває процес передачі вище перерахованих будівель та майна на баланс Марківської селищної ради. Працівники відділу культури Марківської селищної ради проводять роз’яснювальну роботу з директорами сільських клубів з питань організації та проведення культурно-масових заходів запланованих на поточний 2020 рік, внесення відповідних змін до кошторисів та видатків.