Боримось з дифіцитом масок

Дата: 26.03.2020 15:53

Фото без описуПрацівники комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради, активізували роботу з пошиття масок для працівників всіх комунальних установ Марківської селищної ради, а особливо для соціальних працівників та їх підопічних, які обслуговуються на всій території Марківської ОТГ. Адже першочергово особливого захисту потребують літні, поодинокі люди. Усі соцпрацівники додатково проінструктовані щодо засобів індивідуального захисту, мають маски, при відвідуванні людей користуються одноразовими гумовими рукавичками, які змінюють при обслуговуванні кожного жителя. Вони проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу зі своїми підопічними про карантин і про засоби захисту від  захворювання.

Також Марківською селищною радою планується виділення коштів на придбання антисептиків, дезінфікуючих засобів з метою забезпечення соціально незахищених громадян необхідними засобами в період карантину.