Злогодженість дій та заходів - успіх у боротьбі з будь-якою загрозою

Дата: 10.04.2020 14:34

Фото без описуСьогодні на засіданні робочої групи з питань запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Марківської громади, селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба прозвітував щодо виконаних заходів, які були заплановані на першому засіданні, серед яких:

- придбання мото-оприскувачів, які до речі вже встигли випробувати на дії, працівники Марківського ДСНС, з метою дезінфекції місць громадського користування;Фото без опису

- придбані матеріали для виготовлення захисних масок та передані до КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради, працівники якої активно шиють марлеві засоби захисту для розповсюдження серед незахищених верств населення безкоштовно;Фото без опису

- вже в дії з минулого тижня, придбане хлорне вапно 1%, як дезінфікуючий засіб асфальтного покриття та металевих конструкцій на території;Фото без опису

- через засоби масової інформації постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота, були виготовлені листівки зі складом робочої групи та надані депутатам, працівникам Марківської селищної ради для розповсюдження інформації на відповідно закріплених ними округах.

Наразі всі служби працюють злагоджено, сумлінно відповідаючи кожен за свій напрямок роботи.

Також, на засідання був запрошений Благочинний Марківського округу, протоієрей отець Григорій, який надав присутнім роз’яснення щодо умов святкування Великодня в Україні під час карантину.Фото без опису

«Аби громадяни України могли провести свята без ризику заразитися коронавірусом у Міністерстві внутрішніх справ розробили разом з духовенством алгоритм проведення цих днів. Тож, у храмах проводитимуть служби, але за участю не більше 10 осіб - священика, прислужника та працівників церкви і персоналу з технічного забезпечення. Усі вони повинні бути в масках або респіраторах, крім священослужителя. Коли богослужінь немає, віряни можуть самостійно відвідати храм, але всередині може бути не більше 2 осіб у великих храмах, і 1 - у менших, без врахування священика. Усі присутні зобов’язані носити маски, а ззовні не повинно бути черг» - запевнив отець Григорій. Щодо освячення паски та верби, пізніше очікуються розпорядження, про які ми будемо повідомляти в обов’язковому порядку.

Як повідомили присутні представники медицини – в нашому районі наразі не виявлено інфікованих на корона вірусну інфекцію. Тож, давайте й надалі відповідально виконувати всі вимоги карантину, щоб вберегти себе та своїх близьких!