«Розроблення стратегії розвитку ОТГ на партисипативних засадах»

Дата: 13.04.2020 16:20

26-28 лютого працівники Марківської об’єднаної територіальної громади взяли участь у триденному семінарі – тренінгу «Розроблення стратегії розвитку ОТГ на партисипативних засадах».

З метою розбудови спроможності органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Донецької та Луганської областей щодо довго- та середньострокового планування місцевого розвитку через розробку та затвердження стратегій розвитку ОТГ на принципах партиципації експерти із стратегічного планування Програми ООН із відновлення та розбудови миру провели для представників ОТГ семінар-тренінг. Основними завданнями заходу було надання учасникам необхідних знань та навичок з питань загальної теорії і практики стратегічного планування на місцевому рівні, актуальності його запровадження на сучасному етапі розвитку України; власне процесу розроблення стратегії розвитку на основі впровадження принципів «теорії змін», сталого розвитку та гендерної рівності у практику стратегічного планування. В результаті залучення широкого кола зацікавлених осіб до процесу формування стратегій, спрямованих на розв’язання соціально-економічних проблем ОТГ.