Створення робочої групи

Дата: 14.04.2020 11:43

Фото без описуОдним з етапів реалізації написання Стартегії - є створення Робочої групи, в яку повинні ввійти жителі громади, представники різних соціальних груп, аби почути та проаналізувати у форматі жвавого обговорення пріоритетні сторони для нашої громади. З метою залучення жителів ОТГ до процесу розробки стратегії розвитку, протягом березня 2020 року працівниками відділу економічного розвитку, інвестицій та інформаційно-комунікаційних технологій були направлені листи-запрошення долучитися до написання спільного, важливого документу для громади – Стратегії розвитку перспективної Марківської ОТГ на 2021-2027 роки.  З метою обговорення нагальних проблем, питань, які потребують негайного вирішення на території сільських рад, що не ввійшли на даному етапі до складу Марківської селищної ради, за ініціативи селищного голови Марківської селищної ради Ігоря Дзюби були запрошені до конструктивної бесіди сільські голови Просянської, Герасківської, Краснопільської та Кабичівської сільських рад. Так, як у перспективному плані передбачено, що Марківська громада наприкінці завершення процесу децентралізації, в результаті буде відповідати межам району, тож на думку Ігоря Дзюби було б доцільно обговорення написання Стратегії з небайдужими та активними представниками абсолютно всіх територій.

На жаль, запрошені до співбесіди так і не наважилися в решті співпрацювати задля спільної мети. Дана позиція не зрозуміла та вкрай обурює мешканців цих територій, бо їм, за їх словами, сільські голови не переказували вищевказаної інформації,а вирішили самостійно за них. Через засоби масової інформації неодноразово повідомляли всім мешканцям району про бажання вступити в робочу групу й отримавши відповіді на запрошення, в решті була сформована робоча група з підготовки стратегії розвитку перспективної Марківської ОТГ. (склад див. за посиланням https://markivska-gromada.gov.ua/sklad-robochoi-grupi-z-pidgotovki-proektu-strategichnogo-planu-rozvitku-perspektivnoi-markivskoi-otg-15-29-15-13-04-2020/)