Привітання селищного голови Марківської селищної ради Ігоря Дзюби з Великоднем

Дата: 18.04.2020 17:22

Фото без описуДорогі земляки! Шановна Марківська громадо!

Напередодні великого свята Пасхи дозвольте привітати всіх нас з цим прекрасним, світлим днем Великодня та побажати добра, міцного здоров’я, миру і процвітання у всьому. Нехай кожен день Ваш будинок наповнюється щастям і благополуччям, а  Ваше життя - хорошим настроєм і приємними відчуттями.

У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Ми святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра.

Великдень нагадує нам про взаємне прощення.

Зараз не лише наша країна, а й увесь світ бореться зі страшною хворобою, що сховалася під красивою назвою «корона». Вірус охопив майже всю планету, багато людей помирають від недугу, тож в цей святковий 2020-й Великдень не забувайте про прості правила, з якими ми живемо вже тривалий час. Проведіть цей день вдома, зі своїми сім’ями, подаруйте одне одному душевне тепло та радість спілкування.

Нехай життєдайний Великдень наповнить радістю наші серця і душі, зміцнить нас у любові і злагоді, примножить добробут наших родин, додасть усім сили і снаги у вірному служінні Вітчизні. Миру, щастя, доброго здоров’я, достатку і взаєморозуміння Вам і вашим сім’ям, радості і поваги від оточуючих, мудрості, виваженості, рішучості у подоланні негараздів.

Зі Святом! Зі світлим Великоднем! Нехай янгол охоронець завжди буде поруч та  оберігає Вас! Христос Воскрес!

З повагою, селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба