ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД ПОВІДОМЛЯЄ!

Дата: 23.04.2020 14:17

Через епідемію коронавірусу дрібні фермери та сімейні фермерські господарства по усьому світу мають проблеми із збутом власної продукції.

Закриття продовольчих ринків ставить під удар дрібних фермерів.

Українська плодоовочева асоціація (УПОА) відмічає критичну ситуацію із продажами ранньої продукції на Закарпатті та в південних регіонах

України. Окрім проблем із доставкою продукції через карантин, обмежена робота багатьох ринків, де реалізувалося до 85% ранніх овочів і ягід.

Щоб зарадити даній ситуації та підтримати дрібних фермерів та сімейні фермерські господарства наша громадська організація

“Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з Асоціацією міст України розробили онлайн майданчик rynok.in.ua на якому фермери зможуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти. Проект “Відкритий ринок” також допоможе мешканцям міст і містечок, які звикли споживати екологічну продукцію з села, а через заходи із боротьби з коронавірусом ринки та ярмарки закриті – тому така можливість обмежена. Сервіс є абсолютно безкоштовним!

Проект “Відкритий ринок” - www.rynok.in.ua

Про проект - https://youtu.be/-zkD8_bl1s4