Не тільки теплим словом...

Дата: 07.05.2020 10:20

Фото без описуНа території Ліснополянського старостинського округу, а саме в селі Крупчанське проживає один із семи наших дорогих ветеранів - Верченко Павло Гордійович, якому 10 травня виповнюється 96 років. Тож, напередодні 75 річниці Великої Перемоги, окрім продуктового набору, вітальних листівок та квітів, від Марківської громади шановний ветеран отримав у подарунок на день народження -вібраційний насос, який під час візиту й встановили. Зустріч вийшла напрочуд зворушлива, за час перебування з Павлом Гордійовичем, який тішив нас жартами та своїм бойовим і досі духом, делегація відвідувачів отримала купу позитиву та духовного спокою. Так тримати, Гордійовичу! "Здоров'я та миру, ще на довгі роки!" - щиро побажав ветеран.