Інформація щодо чисельності поголів'я худоби та птиці в господарствах на території Марківської ОТГ станом на 01.01.2020 року

Дата: 03.06.2020 11:41

Фото без описуВеликої рогатої худоби  налічується всього 864 голови, в тому числі корів 485 голів, телиць і телят різних вікових категорій 329 голів.

В порівнянні з 2019 роком поголів’я ВРХ зменшено  на 232 голови (27%), в тому числі корів на 234 голови (48%),  але збільшено  поголів’я телят та телиць на 25 голів ( 7%).

Поголів’я свиней склало 545 голів, що на 140 голів більше в порівнянні з 2019 роком, або на 26%.

Овець налічується 244 голови, у тому числі вівцематок 106 голів. Поголів’я овець зменшено на 26 голів що складає 11%.

Поголів’я кіз   -  351 голова, що більше  на 6 голів, або на 2%.

Коней налічується 6 голів, що менше в порівнянні з 2019 роком на 2 голови, або на 33%.

Птиці налічується всього 28223 голови, що менше в порівнянні з 2019 роком на 3279  голови, або на 12%.

Бджолосімей налічується 2317, що менше в порівнянні з 2019 роком на 99 бджолосімей , або на  4 %.

З метою збільшення поголів'я великої рогатої худоби  та стабілізації галузі молочного скотарства ФОП «Ілляшов», ФОП «Іваненко» надали свої бізнес проекти для участі у конкурсі Програми ООН з відновлення та розбудови миру на Сході України за фінансової підтримки Європейського Союзу на розширення свого бізнесу за рахунок придбання високопродуктивних корів і техніки для заготівлі кормів.