Відбулось друге засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку перспективної Марківської громади 2021-2027

Дата: 10.06.2020 11:09

В Марківській ОТГ триває робота над розробкою Стратегії розвитку перспективної Марківської громади на 2021-2027 роки. 10 червня 2020 року відбулось друге засідання робочої групи.

Національний експерт з соціально-економічного та стратегічного планування ПРООН Дмитро Дрожжин запропонував презентацію соціально-економічного аналізу, стратегічного бачення громади та  SWOT – аналізу.

Відбулось обговорення та робота в окремих групах щодо визначення перспективних напрямків і динаміки сталого розвитку громади. Отримані відповіді на ряд ключових питань, які виникають на даному етапі стратегічного планування в частині загального бачення майбутніх перспектив.

У другій частині засідання учасники в своїх підгрупах обговорювали SWOT-аналіз: внутрішні фактори: сильні та слабкі сторони, зовнішні фактори: можливості та загрози розвитку громади, з урахуванням внесених пропозицій робочої групи на попередньому засіданні.

Слідкуйте за процесом розробки на офіційному сайті Марківської громади: https://markivska-gromada.gov.ua/osnovni-etapi-stvorennya-strategii-15-31-39-13-04-2020/

та у соціальних мережах: https://www.facebook.com/groups/2580856692169861/?source_id=109682097243303