"Нива" Марківської ОТГ представлятимуть Марківщину на обласному чемпіонаті з футболу 2020

Дата: 10.06.2020 15:37

Фото без опису10 червня 2020 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Марківської селищної ради Володимир Личман був запрошений на засідання ГС «Луганської обласної асоціації футболу», на якому визначалися з форматом проведення чемпіонату Луганщини 2020. В сезоні 2020 на Луганщині зустрінуться на полі 15 суперників. Таким чином учасників було розподілено на дві групи. Розподіл проходив за географічним принципом.

До 1 групи потрапляють: «Хімобладнання» (Сєвєродонецьк), «Лисичанськ», «Кремінна», «Олімп» (Старобільськ), «Стожари» (Сватово), «Урожай» (Троїцьке), «Локомотив» (Попасна).

Команда «Нива» (Марківської ОТГ) гратимуть перше коло у Групі 2, яку формують наступні учасники: «Скіф» (Шульгінка), «Будівельник» (Лисичанськ), «Новопсков», «Станичник» (Станиця Луганська), «Біловодськ», «Мілове», «Білокуракіне».

Змагання в групах пройдуть в одне коло. Далі продовжать між собою змагання трійки кращих з кожної групи.

Старт чемпіонату Луганської області з футболу заплановано на 27-28 червня. Слідкуйте за новинами нашого сайту, де найближчим часом буде оприлюднено календар групового етапу.

На разі команда «Нива» Марківської ОТГ визначається з місцем проведення домашніх ігор та власне місцем тренувань…