Луганська область, Марківський район

Дата: 18.06.2020 15:24

З метою забезпечення дотримання правил пожежної безпеки під час збирання врожаю і заготівлі грубих кормів 18 червня 2020 року працівниками Марківського МРВ ГУ ДСНС України за участю спеціаліста 2 категорії з охорони праці відділу агропромислового розвитку Марківської селищної ради Анастасії Алєксєєвої  проведений одноденний семінар – нарада  з інженерами охорони праці і пожежної безпеки, начальниками ДПК сільськогосподарських підприємств району. Тема наради: «Правила пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України на хлібних масивах господарств під час зернозбиральної компанії 2020».