Вітання голови Марківської об’єднаної територіальної громади з Днем медичного працівника

Дата: 19.06.2020 10:06

Шановні лікарі, медсестри, лаборанти, санітари, ветерани медичної галузі,  від щирого серця  вітаю всіх Вас з професійним святом. - Днем медичного працівника!

Всі ми знаємо, що немає в світі нічого важливішого і дорожчого ніж здоров'я! Мріємо прожити життя без хвороб і недуг. Тому кожна людина хоч раз у житті зверталася до лікарів по медичну допомогу.

Медицина - давня наука, а лікар - почесна, гідна поваги, благородна, і разом з тим дуже відповідальна професія. Ви охороняєте наше здоров'я, лікуєте, допомагаєте з'явитися на світ новим життям, проводите профілактику захворювань. Робочий день медичного працівника - це спілкування з людьми, надання допомоги, причому іноді психологічної. Люди приходять часто не тільки за лікарською допомогою, але й за розумінням і співчуттям. Добре слово помножене на досвід і знання медика – запорука успіху в роботі.

Щиро бажаю Вам щоб у вашому житті було більше щастя і радості, світлих перспектив, міцного імунітету від хвороб і конфліктів і щоб вас ніколи не підводило власне здоров’я. Бажаю бути завжди переможцями у боротьбі за життя і здоров’я людини.

З щирою повагою, голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба