Привітання голови Марківської об’єднаної територіальної громади Ігоря Дзюби з Днем державного службовця

Дата: 23.06.2020 08:27

Фото без описуШановні працівники державних закладів і установ Марківщини!

Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем державного службовця!

Зі здобуттям Україною незалежності поняття державної служби набуло принципово нового значення. Адже саме діяльність державних службовців відігравала винятково важливу роль в розбудові державності. Кожен з вас, на своєму місті, виступає єднальною ланкою між владою і народом, знає його біди та проблеми, шукає шляхи їх вирішення.

Завдяки Вам в країні забезпечується стабільність, надійність, конституційний устрій. У державному управлінні  на високому рівні налагоджена організованість, компетентність і професіоналізм. Від відповідальності кожного з вас залежить успішність держави в цілому.

Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння  та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку країни, а родинне тепло, злагода та достаток допомагають у виконанні нелегкого й почесного професійного обов’язку. Бажаю Вам щасливих днів і плідних справ та легких життєвих доріг.

Хай Бог допомагає всім Вам у добрих планах і починаннях, а кожен день приносить задоволення від результатів своєї діяльності.

З повагою,  голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба