Луганська область, Марківський район

В Марківській ОТГ триває робота над розробкою Стратегії розвитку перспективної Марківської ОТГ

Дата: 22.06.2020 09:38

22 червня 2020 року на черговому засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку перспективної Марківської ОТГ члени групи разом із національним експертом з соціально-економічного та стратегічного планування ПРООН – Дмитром Дрожжиним продовжили роботу з формування SWOT- та PESTEL-аналізу перспективної Марківської ОТГ. Також на порядку денному обговорили пропозиції ООН Жінки з формування SWOT-аналізу громади.

З урахуванням результатів оперативної гендерної оцінки було проведено голосування по кожному з 17 пунктів рекомендацій з формування SWOT-аналізу громади, які надійшли від ООН Жінки з метою їх подальшого урахування в остаточному варіанті відповідного аналізу.

Тож, з урахуванням доданих рекомендацій, які здійснено в межах співпраці та інформаційного партнерства з ООН Жінки, прийняли за основу та в цілому SWOT-аналіз перспективної Марківської об’єднаної територіальної громади.

Наступне засідання робочої групи планується провести протягом першої половини липня. Слідкуйте за новинами нашого сайту.