Луганська область, Марківський район

Визначення управителя багатоквартирних будинків

Дата: 02.07.2020 09:06

01 липня відбулось засідання конкурсної комісії по організації та проведенню конкурсу з визначення управителя багатоквартирних будинків, під головуванням заступника селищного голови Віталія Семенченка

В ході засідання Віталій Семенченко зазначив, що на розгляд конкурсної комісії, а саме на участь у конкурсі, надійшла одна пропозиція від МКП «Марківський комунальник», конверт з конкурсними пропозиціями  учасника надійшов у визначені положення строки. Далі були оголошені критерії оцінки конкурсних пропозицій.

Під час розкриття конверта з конкурсною пропозицією перевірено наявність та правильність оформлення документів, передбачених конкурсною документацією. Враховано всі критерії оцінки конкурсної пропозиції, а саме: розрахунок кількості балів учасника конкурсу по вартості послуги за 1 кв. м загальної площі проводиться від найменшої цінової пропозиції учасника конкурсу, наявність власної матеріально-технічної бази, орендована    матеріально-технічна база, відсутність заборгованості за кредитами в банківських установах, наявність заборгованості за кредитами в банківських установах, наявність досвіду роботи у сфері управління багатоквартирним будинком, відсутність досвіду роботи у сфері управління багатоквартирним будинком та наявність досвіду роботи у сфері надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

За результатами проведеного голосування МКП «Марківський комунальник» набрав 105 балів та став переможцем конкурсу.