Луганська область, Старобільський район

"Ой на Івана, ой да на Купала..."

Дата: 07.07.2020 10:55

Вітаємо жителів Марківської об’єднаної територіальної громади з традиційним українським святом - Івана Купала!

Бажаємо всім жити в мирі та злагоді, в достатку і в радості. Нехай свято порадує веселощами і безтурботністю та подарує Вам нові думки, нові ідеї, враження та мрії. Наповнить Ваше життя свіжістю, як і цей прекрасний літній день. Веселого настрою, незабутніх емоцій, міцного здоров'я. Ставайте в дружний хоровод, і нехай священний вогонь очистить ваше життя від усього злого і непотрібного. Шукайте свою чарівну квітку любові. Зі святом!
З повагою, голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба

Всі заклади культури Марківської селищної ради підготували відео-роліки з викладенням обрядів до цього свята, які можна передивитися на сторінці Марківської громади у Фейсбуці. Долучайтесь до перегляду