Засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради

Дата: 09.07.2020 15:41

Фото без опису09 липня 2020 року селищний голова Марківської селищної ради Ігор Дзюба провів чергове засідання виконавчого комітету Марківської селищної ради.

Перед початком засідання Ігор Анатолійович повідомив членам виконкому та присутнім про організовану роботу щодо термінового прийому речей першої необхідності для постраждалих від лихої пожежі у Сєвєродонецькому та Новоайдарському районах. Пункт прийому всіляко можливої допомоги організований в КУ «Центр надання соціальних послуг» Марківської селищної ради, де вже з сьогоднішнього ранку приймають речі для потерпілих. По територіях інших населених пунктів Марківської ОТГ аналогічно організовані пункти прийому. «А вже завтра буде сформований рейс з гуманітарною допомогою й відправлений до Новоайдарського району. Ми просто не можемо залишатись осторонь чужого горя, нажаль, від стихійного лиха ніхто не застрахований!» - підсумував очільник Марківської ОТГ.

Далі на засіданні, відповідно до порядку денного членами виконкому були прийняті відповідні рішення, які можна переглянути на офіційному веб-сайті Марківської громади за посиланням: https://markivska-gromada.gov.ua/rishennya-vikonkomu