ДЯКУЄМО ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ!

Дата: 10.07.2020 11:34

Марківська громада оперативно відреагувала на заклик керівництва селищної ради вжити невідкладних заходів щодо надання допомоги мешканцям Новоайдарського району, які постраждали внаслідок страшної пожежі.

Так, лише за добу було зібрано речі першої необхідності, ковдри, взуття, одяг, продукти харчування (різні крупи, консерви, олія, мед, сухпайки, вода)

До збору гуманітарної допомоги долучилися працівники селищної ради, представники підприємств, організацій, установ району, сільгоспвиробники, небайдужі громадяни Марківської громади.

По територіях Марківської ОТГ в закладах культури були блискавично організовані пункти прийому допомоги, яку згодом було перевезено до райцентру з метою подальшого перевезення до місця потреби.

Висловлюємо велику вдячність усім, хто долучився до збору допомоги, адже в найкоротші терміни було зібрано значну кількість всього необхідного для постраждалого населення.

“Ми не можемо залишитися осторонь біди. Приємно усвідомлювати, що в нашій громаді є небайдужі люди до чужого горя, які готові прийти на допомогу у скрутний час” – голова Марківської ОТГ Ігор Дзюба

Вже сьогодні буде доправлено гуманітарний вантаж до постраждалого Новоайдарського району.

Збір допомоги триватиме і надалі, адже попереду ще довготривалий процес ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.