Щиро вітаємо з екватором ЖНИВ -2020 нашу рідну Марківщину!
Дата: 16.07.2020 16:32
Кількість переглядів: 525
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335559/984c08c4e1068cf6d60913e6edfd4b50.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335559/da7b785386c2f00c898ec0a6c824a017.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335559/fbb343060b3740c1595714e85cb11453.jpg)
Слід відзначити, що відділення «Лісна Поляна» є найкращим з відділень ПрАТ «Агротон» Північний регіон. Керівник відділення Микола Денисенко, головний агроном Олексій Ялецький. Зібрали збіжжя з площі 700 гектар(50% від посівної площі), намолотили 3535 тонн, урожайність склала 50,5 ц/га![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335559/a8f270eb496189e9812f82dff69ca00c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335559/a8f270eb496189e9812f82dff69ca00c.jpg)
В ході робочої поїздки за багаторічну сумлінну працю, трудові досягнення, високий професіоналізм в роботі та вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі району грамотами Марківської селищної ради були відзначені: водій вантажного автомобіля Олександр Журавльов, Валерія Гавриленка та тракториста-машиніста Віталія Косача.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335559/3f6af05b724532f8e53c914f41951d14.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335559/3f6af05b724532f8e53c914f41951d14.jpg)
Щиро вітаємо з екватором ЖНИВ -2020 наш рідну Марківщину!