Засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Марківської перспективної ОТГ

Дата: 20.07.2020 11:33

Фото без опису17 липня 2020 року, відбулось чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Марківської перспективної ОТГ. Фото без описуНапрацьовані базові елементи на шляху розвитку громади. Як зазначив національний експерт з соціально-економічного та стратегічного планування ПРООН Дмитро Дрожжин: «Нас чекає складна робота по формуванню "дерев" проблем!» Фото без описуна цьому засіданні спільно з членами робочої групи було створено «дерево проблем» щодо інфраструктури громади. Відділу економічного розвитку Марківської селищної ради було дано завдання намітити перелік можливих дерев проблем, над якими будуть працювати наступного разу.