Про хід збирання ранніх зернових культур в сільськогосподарських підприємствах Марківського району у 2020 році

Дата: 21.07.2020 13:18

Фото без описуМарківська селищна рада вітає хліборобів СТОВ «Фрунзе» із завершенням збирання ранніх зернових і зернобобових культур.
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФРУНЗЕ» є одним з найкращих підприємств району, засновано в 1929 році.
Директор – Брюховецький Олександр Петрович, загальний стаж роботи 44 роки, на посаді керівника – 25, нагороджений подякою Міністерства аграрної політики та продовольства України у 2015 році, Листом подякою Луганської облдержадміністрації у 2016 році, нагороджувався грамотами районного значення.
Станом на 21 липня ранніх зернових і зернобобових культур зібрано з площі 1126 гектар, намолочено 5230 тонн зерна з урожайністю 46,4 ц/га.
Зокрема,
озимої пшениці намолочено4888 тонн, урожайність – 49,6 ц/га ( у 2019 році - 48,4 центнера з гектара),зібрано на площі 987 га;
озимого ячменю – 154 тонни, урожайність – 44,0 ц/га, на площі – 35 га, ярого ячменю– 133 тонни, урожайність – 22,5 ц/га, на площі – 59 га, вівсу –55 тонн, урожайність – 12,2 ц/га, на площі – 45 га.
МОЛОДЦІ, ТАК ТРИМАТИ!