Про хід збирання ранніх зернових культур в сільськогосподарських підприємствах Марківського району у 2020 році

Дата: 23.07.2020 20:26

Фото без описуМарківська селищна рада щиро вітає хліборобів СТОВ «Мирне Плюс», СТОВ (Вікторія Плюс), ПрАТ «Бондарівське» із завершенням збирання ранніх зернових і зернобобових культур.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МИРНЕ ПЛЮС» засновано в 1970 році і є одним з найкращих підприємств району. Протягом останніх років мали перший або другий показник з врожайності серед сільгосппідприємств району.
Директор, Пульна Наталія Василівна, керує підприємством протягом 23-х років, загальний стаж роботи 46 років. За сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу регіону у 2011 році присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства України». Нагороджена Орденом «Княгині Ольги ІІІ ступеня» у 2004 році, має Подяку Президента України у 2009 році, нагороджена грамотою Кабінету Міністрів України у 2010 році.
Станом на 23 липня ранніх зернових і зернобобових культур зібрано з площі 1680 гектар, намолочено 7750 тонн зерна з урожайністю 46,1 ц/га.
Зокрема, озимої пшениці намолочено 7329 тонн, урожайність – 45,9 ц/га,зібрано на площі 1600 га; озимого ячменю – 420 тонн, урожайність – 52,5 ц/га, на площі – 80 га
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІКТОРІЯ ПЛЮС» засновано підприємство в 2006 році. Протягом років існування підприємство працювало стабільно і вносило свій значний вклад у розвиток агропромислового комплексу району.
Директор, Бондар Олександр Михайлович, загальний стаж роботи 34 роки, на керівній посаді 17 років. Нагороджений Почесною Грамотою Луганської обласної військово – цивільної державної адміністрації 2015 року, депутат районної ради, неодноразово нагороджувався грамотами районного значення.
Озимої пшениці зібрано з площі 1730 гектар, намолочено 6457 тонн зерна з урожайністю 37,2 ц/га.
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БОНДАРІВСЬКЕ» засновано у жовтні 1996 року на базі радгоспу «Бондарівський», реорганізовано в відкрите акціонерне товариство «Бондарівське». З квітня 2017 року перейменовано в ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БОНДАРIВСЬКЕ». Господарство має вузьку спеціалізацію - садівництво.
Директор ПрАТ «Бондарівське», Нескоромна Ліля Іванівна, загальний стаж роботи 24 роки, на керівній посаді 8 років. Нагороджена Листом подякою Луганської облдержадміністрації у 2017 році, неодноразово нагороджувалася грамотами районного значення.
Озимої пшениці зібрано з площі 150 гектар, намолочено 540 тонн зерна з урожайністю 36,0 ц/га.
Ви усі переможці, громада пишається Вашими досягненнями!