Шановні жителі Марківської громади, від щирого серця вітаємо Вас із святом Медового спасу!

Дата: 14.08.2020 08:16

Фото без описуСеред українців свято Маковія одне з найпоетичніших і найшанованіших. Нехай мир Божий завжди перебуває у ваших серцях, хай негаразди й печалі обходять вас стороною, а щастя й удача завжди супроводжують в усіх справах. Хай достаток і спокій ніколи не залишають ваші домівки, хай Медовий Спас принесе мир і спокій, радість та посмішки в кожну оселю!
З повагою, голова Марківськоі об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба