Реєстрація елементів нематеріальної культурної спадщини Марківщини

Дата: 17.08.2020 15:22

Фото без описуЗ метою популяризації та реєстрації елементів нематеріальної культурної спадщини Марківщини, клубні заклади відділу культури Марківської селищної ради взяли участь у виїзній експедиції з виявлення фольклорної спадщини нашого краю.

Тож, 17 серпня 2020 року, керівники клубних закладів Марківської громади, а саме: Бондарівського, Кризького, Ліснополянського сільських Будинків культури та сільського клубу «Мрія» мали змогу представляти досягнення вокальних ансамблів «Вербиченька», «Берегиня», «Козацькі розваги». А оцінювачами марківських перлин сьогодні були наші гості - завідуюча відділу "Народної творчості" Наталія Стрєльцова  та провідний методист фольклору Надія Лебедєва Луганського обласного Центру народної творчості, які в рамках робочого візиту завітали цього дня на щедру талантами Марківську землю. Фото без опису

Зустріч пройшла змістовно, творчо, розмаїто… Учасниці «Берегині» зачарували наших гостей чуйним та щирим виконанням улюблених композицій наживо. А під час бесіди народні улюблениці розкрили секрети своєї незгасаючої творчої наснаги, яка протягом вже багатьох років дарує своїм шанувальникам тепло та гарний настрій.

Працівники СК «Мрія» доповідали про багату історію Білої криниці. А легенди, відео та фото матеріали розкрили чарівну глибину цього місця. У довершенні більш реалістичної картинки Максим Конюхов запропонував гостям, так би мовити, «доторкнутися до прекрасного» й відвідати це дивовижне місце… Враження від побаченого підтвердили всі очікування – Біла криниця завжди рада новим відвідувачам!

По закінченні колектив «Козацькі розваги» підбадьорили своїм запальним виступом наших гостей та надихнули всіх учасників зустрічі на нові звершення!

Тож, не зупиняємось творити прекрасне для Вас, наша люба, Марківська громадо!