Луганська область, Старобільський район

ЦЕ ЦІКАВО!

Дата: 27.08.2020 13:13

Одним з пріоритетних напрямків роботи відділу економічного розвитку, інвестицій та інформаційно-комунікаційних технологій селищної ради є робота з громадськими організаціями. Так спільно з ГО "МОЛОДА ЕНЕРГІЯ" спеціалісти відділу втілили в життя ідею відкриття на базі Марківського професійного аграрного ліцею євроклубу "DREAM". Нещодавно учасники клубу отримали сувеніри від Euroquiz в рамках реалізації проєкту "Сільська молодь+ЄС", який розпочнеться з вересня 2020 року. Мета проєкту-ознайомити сільську молодь з цілями основних етапів європейської інтеграції, сприяти засвоєнню базових понять та термінології, навчити орієнтуватися в загальній історії європейської інтеграції. Дякуємо адміністрації навчального закладу за підтримку та співпрацю. Далі буде...