На нараді керівників загальноосвітніх закладів освіти району та директорів загальної дошкільної освіти обговорили особливості освітнього процесу 2020/2021

Дата: 31.08.2020 09:29

Фото без опису31 серпня 2020 року відбулась нарада керівників загальноосвітніх закладів освіти  району та директорів загальної дошкільної освіти. На початку робочого засідання голова Марківської об’єднаної територіальної громади Ігор Дзюба привітав всіх присутніх з початком нового навчального року, подякував за терпіння та витримку у надскладний карантинний період. Разом із в.о. голови Марківської РДА Оленою Цовмою Ігор Дзюба мав нагоду вручити почесні відзнаки освітянам району. Для довідки: 4–6 серпня 2020 року в м. Київ відбулась Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». До головної події освітньої галузі готувались і педагоги Марківщини, які репрезентували новітні здобутки, авторські  проєкти, методики.

Серед освітніх закладів району нагороду отримали:

-        Сичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Марківської районної державної адміністрації (бронзова медаль у номінації «Дуальна форма здобуття освіти як дієвий механізм підвищення якості підготовки фахівців»);

За активну участь у презентації досягнень із модернізації національної освіти дипломами нагороджено:

-        Районний методичний кабінет відділу освіти Марківської РДА (завідувачка Ірина Денисенко);

-        Опорний заклад Марківська гімназія Марківської районної ради (Лариса Єфіменко);

-        Бондарівська гімназія Марківської РДА (Ірина Тіщенко);

-        Ліснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів  (Віталій Дяченко);

-        Марківська ЗОШ І-ІІ ступенів №1  (Катерина Антоненко).

Усі питання, які розглядались на нараді, стосувались організованого початку нового 2020/2021 навчального року. Головна увага була зосереджена на особливостях початку нового 2020/ 2021 навчального року, а саме:  вимогах для роботи шкіл в умовах пандемії, підготовки приміщень, перебування учнів у школі тощо. Керівники закладів освіти висловили свої зауваження та пропозиції щодо організації дистанційної форми навчання.